Hľadám prácu
Lesezeit 02:56
Hľadám prácu
Kategorie:
Hľadám prácu

Hľadáš prácu? Nechaj si zasielať pracovné ponuky na e-mail 

Vytvor si filter a maj prehľad o pracovných ponukách. Stačí vyplniť preferované vyhľadávacie kritériá a už ti neunikne žiaden inzerát. Pošleme ti ho na e-mail.

Dream job portál Worki má pre teba pripravené viaceré užitočné nástroje a funkcionality, ktoré môžeš jednoducho využívať, kedykoľvek budeš potrebovať. Postupne ti budeme prinášať krátke články o rôznych funkciách nášho portálu a je len na tebe, ktoré z nich využiješ. 

Ak máš voľné pracovné miesto, ktoré potrebuješ obsadiť, môžeš u nás inzerovať pracovné ponuky po zakúpení predplatného – Ako sa zaregistrovať na Worki ako zamestnávateľ?  a Ako na Worki funguje predplatné?

Určite ťa však bude zaujímať aj to, ako vyhľadávať v databáze životopisov, keď hľadáš vhodného zamestnanca do tvojho tímu.

Prinášame aj tipy, ako si správne vytvoriť inzerát, aby sa ti ozvali iba tí praví…

A ak ťa už niektorá zo zaslaných ponúk zaujala, je načase vytvoriť si životopis, ktorým zaujmeš.

Ak sa ti dnes nepodarilo nájsť žiadny vhodný inzerát na našej stránke a chceš, aby si ťa práca našla sama,  klikni na Ponuky na e-mail, zadefinuj všetky potrebné kritériá, ulož si filter pracovných ponúk a prostredníctvom e-mailu budeš dostávať správy o nových pracovných príležitostiach (ušitých priamo na teba). 

V časti Pracovné ponuky vyhľadaj widget Ponuky na e-mail alebo ak si zaregistrovaný a prihlásený na Worki, klikni na tvoje menu v pravej hornej časti stránky a vyber možnosť Ponuky na e-mail.

Následne klikni na tlačidlo Vytvoriť filter a aktivovať ponuky na e-mail.

Filtre pracovných ponúk si môžeš vytvárať ľubovoľný počet s ľubovoľným názvom, ktorý vyplníš do políčka Názov filtra. Ak napr. hľadáš voľné pracovné miesta na pozíciu kuchár v Poprade, môžeš vyplniť názov filtra Kuchár v Poprade. Ak hľadáš ponuky pre blízkeho, môžeš napísať Ponuky pre maminu.

Vo formulári vyplň preferované kritériá na tvoj dream job (napr. zamestnanie, pracovnú oblasť, miesto výkonu práce, očakávanú mzdu, požadované vzdelanie alebo druh pracovného pomeru). Pri vypĺňaní vyhľadávacích kritérií sleduj spodnú lištu, na ktorej sa ti zobrazuje počet nájdených ponúk. Pamätaj, že čím viac kritérií vyplníš, tým menej ponúk ti Worki vyhľadá. Vyplnené údaje potvrdíš tlačidlom Uložiť a Worki ti bude pravidelne zasielať vhodné pracovné ponuky na tvoj e-mail.

V Základných údajoch v časti E-mail na zasielanie ponúk je uvedená tvoja adresa z registrácie, na ktorú budú ponuky zasielané.

Môžeš mať nastavených niekoľko filtrov pracovných ponúk, vieš ich kedykoľvek upraviť, alebo deaktivovať.

Aktívne filtre ti zasielajú vhodné ponuky na tvoj e-mail.

Ak si praješ upraviť filter pracovných ponúk, vieš tak urobiť vo svojom konte v časti Ponuky na e-mail, alebo aj cez správu s vhodnými ponukami, kliknutím na tlačidlo Upraviť filter.

Deaktivovať ponuky môžeš taktiež cez svoje konto, alebo cez e-mail, kliknutím na tlačidlo Ukončiť zasielanie ponúk.

Ak si vytvoríš filtre na vyhľadávanie inzerátov v časti Ponuky na e-mail, nájdeš ich aj v časti Pracovné ponuky (položka Moje filtre), kde sa jedným klikom dostaneš k zoznamu vhodných inzerátov.

Zdroj:Tím WorkiFoto:  Shutterstock a Worki.sk