KRONOSPAN, s.r.o.

Vodič vysokozdvižného vozíka s nástupným bonusom

Arbeitsplatz
Lučenecká cesta, 960 01 Zvolen-Bučina, Slovensko
Lučenecká cesta 1335/21
Anfangsdatum
Sofort
Datum der Angebotserstellung
01.06.2024 (Update 15.07.2024)
Beschäftigungsformen
Arbeitsverhältnis unbefristet
Gehalt (brutto)
seit 1.200 € bis 1.500 € pro monat
Anzahl der offenen Stellen
1

Informationen zur Arbeitsstelle

Jobbeschreibung

Baví Ťa práca s vysokozdvižným vozíkom? Ak áno, tak sa pridaj k nám!

Hľadáme šikovného vozikára do tímu. Tvoja pracovná náplň bude nasledovná:

• prevoz, evidenciu a správne uskladnenie paliet drevotrieskovej dosky,

• obsluha vysokozdvižného vozíka a starostlivosť o VZV,

• poriadok na pracovisku.

Pracujeme v nepretržitej prevádzke v 12 hodinových pracovných zmenách (dlhý a krátky týždeň), v denných a nočných zmenách.

Bližšie informácie o zmenovom kalendári dostanete priamo na pracovnom pohovore a taktiež Vás prevedieme technologickým uzlom danej pracovnej pozície.

Informationen zum Auswahlverfahren

Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôslednom a starostlivom posúdení všetkých životopisov, budeme kontaktovať len kandidátov postupujúcich na osobný pohovor.

Ďakujeme za pochopenie.

Arbeitsmodus

Ununterbrochener arbeitsmodus

Angebotene Vorteile

  • Rekrutierungsbeitrag
  • Prämien für Arbeits- und Lebensjubiläen
  • Beitrag zur zusätzlichen Rentenversicherung
  • Beitrag zu Sport-, Kultur- oder Freizeitaktivitäten

• práca priamo do kmeňového stavu (nie cez agentúru!!!),

• mesačný dochádzkový bonus,

• nástupný bonus,

• referenčný bonus tzn. bonus za odporučenie nového zamestnanca,

• mesačné prémie do výšky 30%,

• mzdové zvýhodnenie za prácu počas víkendov (nad rámec ZP),

• príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier,

• odmena za pracovné výročia podľa odpracovaných rokov,

• príspevok zamestnávateľa na starostlivosť o pracovné odevy,

• stravovanie zabezpečené 7 dní v týždni vo firemnej jedálni (obed, večera),

• pravidelné školenia a obnova preukazov,

• pravidelné lekárske prehliadky a ich preplácanie,

• možnosť využitia športových aktivít prostredníctvom Multisport karty, pravidelného korčuľovania alebo využitia plavárne v Mestských kúpeľoch Zvolen,

• garancia mzdy načas,

• práca v stabilnej nadnárodnej skupine Kronospan,

• vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve.

Anforderungen an den Mitarbeiter

Erforderliche Ausbildung

  • Mittlerer Fachschulabschluss
  • Vollständiger Fachschulabschluss
  • Vollständiger Allgemeinschulabschluss

Die Berufserfahrungsdauer

mindestens 1 Jahr

Führerschein

  • B-Kategorie

Zertifikate

  • Bescheinigung für die Bedienung von Flurförderzeugen (Gabelstaplerausweis) gemäß Gesetz Nr. 124/2006 über Sicherheit und Gesundheitsschutz bei der Arbeit und Änderung einiger Gesetze in der jeweils geltenden Fassung (§ 16 Abs. 1).

Allgemeine Fähigkeiten und Voraussetzungen

  • Komunikatívnosť
  • Pozornosť
  • Praktické myslenie
  • Precíznosť (presnosť)
  • Rozhodovanie
  • Samostatnosť

Andere Anforderungen

  • práca s PC - Základy
  • platné osvedčenie obsluhy VZV skupiny W2 alebo W1 (rozšírenie na W2 vieme zabezpečiť),

Arbeitgeberdaten

Firmenname

Rechtliche ID

36059323

Adresse

Lučenecká cesta 1335/21, 96001, Zvolen, Slovensko

Merkmale des Unternehmens

KRONOSPAN = spojenie tradície drevárskej výroby Bučiny vo Zvolene a sily nadnárodného koncernu.

História spoločnosti siaha až do roku 1945 kedy bol iniciovaný jej vznik. Bučina patrí medzi prvé priemyselné podniky, ktoré vznikli krátko po oslobodení a skončení druhej svetovej vojny v roku 1945. Slávnostné zahájenie výstavby „drevokombinátu Bučina“ sa uskutočnilo dňa 9.5.1946. Spoločnosť odvtedy prešla viacerými zmenami až sa nakoniec v roku 2003 stala súčasťou nadnárodnej skupiny KRONOSPAN, jedného z najväčších a najvýznamnejších výrobcov veľkoplošných aglomerovaných materiálov na báze dreva v Európe.

Majetkovým vstupom zahraničného investora sa odštartovali viaceré investície, vďaka ktorým sa zvolenský závod premenil na jednu z najmodernejších prevádzok na výrobu drevotrieskových dosák v Európe.

Od roku 2003 spoločnosť investovala viac ako 150 mil. eur (5 mld. Sk) do modernizácie výroby, rekonštrukcie výrobných hál, vy