JK Universal Consulting s.r.o.

RECEPČNÁ/-Ý DO APARTMÁNOVÝCH REZORTOV V OBCI KAPRUN V SALZBURSKOM REGIÓNE V RAKÚSKU

Arbeitsplatz
Kaprun, Rakúsko
Anfangsdatum
06.08.24
Datum der Angebotserstellung
20.06.2024 (Update 21.06.2024)
Beschäftigungsformen
Arbeitsverhältnis unbefristet
Gehalt (brutto)
seit 1.550 € bis 1.750 € pro monat
Pracovná doba 5 dní v týždni/40 hodín

Plat: 1550 - 1750 € Netto/mesiac
Anzahl der offenen Stellen
1

Informationen zur Arbeitsstelle

Jobbeschreibung

Hľadáme 1 recepčnú/-ého s vodičským preukazom sk. B do apartmánových rezortov v obci Kaprun v Salzburskom regióne v Rakúsku

Celoročná práca

Zmluva priamo so zamestnávateľom

Nástup: 06.08.

13. a 14. plat

Ubytovanie vedľa hotela cca. 20 minút v ubytovaní pre zamestnancov pre jednotlivcov v jednolôžkovej izbe so sprchou a WC, WIFI zadarmo a strava (1 x deň, vo forme obedových balíčkov) zadarmo

Zamestnávateľ si účtuje za izbu kauciu v sume 250€ - 300€/osoba, ktorá bude vrátená pri ukončení práce, pokiaľ bude izba ponechaná v nepoškodenom stave

Úroveň jazyka: Nemecký jazyk B2 (slovom a písmom) a anglický jazyk B1- B2 (slovom a písmom)

Náplň práce:

- check-in a check-out v obci Kaprun a Zell am See

- vybavovanie reklamácií a prianí hostí

- organizačné a administratívne úlohy

- prijímanie rezervácií

- zodpovednosť za čistotu na pracovisku

- vedenie pokladne

- zapojenie do aktivít sociálnych médií na Instagrame a Facebooku

Jedná sa o komplex viacerých apartmánov a suít pre 2 až 8 osôb s balkónom alebo terasou s moderne vybavenou kuchyňu s umývačkou riadu, obývacím priestorom s TV a elegantnou kúpeľňou v Kaprune. Hneď vedľa rezortov sa nachádza lounge bar a malé wellness centrum so saunou, infračervenou kabínou a relaxačnou miestnosťou

Informationen zum Auswahlverfahren

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom alebo v anglickom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-mail: kontakt@pracujauzivaj.eu

Angebotene Vorteile

  • gestellte Unterkunft
  • Erfrischungen am Arbeitsplatz

Anforderungen an den Mitarbeiter

Erforderliche Ausbildung

  • Niedriger Fachschulabschluss
  • Mittlerer Fachschulabschluss
  • Vollständiger Fachschulabschluss
  • Höheres Fachschulabschluss
  • Hochschulbildung erster Grades
  • Hochschulbildung zweiter Grades

Sprachen

  • Englisch - Fortgeschrittene: B1 und B2
  • Deutsch - Fortgeschrittene: B1 und B2
Es wird die Beherrschung mindestens einer Sprache verlangt.

Andere Anforderungen

Požiadavky zamestnávateľa:

- požadovaný vodičský preukaz sk. B! aktívny/á šofér/ka (presúvať sa firemným autom medzi miestami kde sú umiestnené apartmány)

- požadované predchádzajúce pracovné skúsenosti a prax na pozícii minimálne 1 - 2 roky

-tímová spolupráca, spoľahlivosť, presnosť, priateľskosť

Pracovné oblečenie poskytuje zamestnávateľ zadarmo, mať so sebou čiernu pohodlnú obuv

Arbeitgeberdaten

Firmenname

Rechtliche ID

51261341

Adresse

Ľudovíta Štúra 2045, 02601, Dolný Kubín, Slovensko

Merkmale des Unternehmens

JK Universal Consulting s.r.o. je mladá a dynamická personálna a konzultačná spoločnosť . Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne.

Kontaktperson

Ing. Mária Hotovčínová
manažérka
E-Mail: [email protected]
Telefon: +421 910 211 020
Einwilligung zur Verarbeitung personenbezogener Daten

Ähnliches Stellenangebot

MOUNTAIN GATE Suites & Spa, s. r. o.

Donovaly
seit 900 € bis 1.100 € pro monat
Hinzugefügt 27.06.2024

Weitere Arbeitgeberangebote

Neustift im Stubaital
Arbeitsverhältnis befristet
seit 1.800 € bis 2.200 € pro monat
Gestern aktualisiert

Rakúsko
seit 1.910 € bis 2.800 € pro monat
Heute aktualisiert

Rakúsko, Nemecko, Taliansko
Hinzugefügt 18.06.2024

Taliansko, Švajčiarsko, Nemecko, Rakúsko
seit 1.910 € bis 3.500 € pro monat
Aktualisiert 18.06.2024

Arbeitsverhältnis unbefristet, Arbeitsverhältnis befristet