Ústav na výkon trestu odňatia slobody

Samostatný strážny oddelenia ochrany

Munkavégzés helye
Dončova 6, 034 01 Ružomberok, Slovensko
A kezdés időpontja
2024. 09. 01.
Az ajánlat hozzáadásának dátuma
2024. jún. 26.
A munkaviszony típusa
határozatlan idejű foglalkoztatás
Fizetés (bruttó)
1 342,50 EUR havonta
Üres álláshelyek száma
1

Munkahely adatai

Munkaköri leírás

Samostatná činnosť strážneho pri zabezpečovaní strážnej a eskortnej činnosti odsúdených, ochrana strážených objektov ústavu (služobný pomer podľa zákona č. 73/1998 Z. z. v znení neskorších predpisov, práca so zbraňou).

Tájékoztatás a pályázati eljárásról

Najbližší termín výberového konania sa bude konať v druhej polovici júla 2024 v ÚVTOS Ružomberok, Dončova 6, 034 01 Ružomberok. Práca vhodná aj pre ženy.

Munkamód

Folyamatos munkamód

Felkínált előnyök

  • kedvezményes étkezési hozzájárulás
  • szabadság a Munka Törvénykönyve felett
Možnosť pridelenia 3 - izbového služobného bytu, cca po 6 mesiacoch možnosť priznania príplatku za nerovnomernosť vo výške 100 eur, možnosť zvýšenia platovej triedy, po skúšobnej dobe možnosť priznania osobného príplatku, príspevok za bývanie, 6 týždňov dovolenky bez ohľadu na vek, preventívna rehabilitácia v trvaní 14 dní, pravidelný príjem, garancia platového rastu, vzdelávanie a kariérny rast, rekreačná starostlivosť v strediskách zboru ( v Liečebno-rehabilitačnom stredisku Omšenie a Liečebno-rehabilitačnom stredisku Kováčová ), príspevok na rekreáciu, kompletná zdravotná starostlivosť, bohatý sociálny program, poskytnutie teplej stravy v stravovacom zariadení ústavu, bezplatné využitie fitness centra v ústave.

Munkavállalói követelmények

Szükséges végzettség

  • Teljes középfokú szakvégzettség
  • Általános középfokú végzettség

Digitális készségek

  • Microsoft Word - Haladó

Általános képességek és előfeltételek

  • Fyzická zdatnosť
  • Komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • Komunikatívnosť
  • Kultivovaný písomný prejav
  • Organizovanie a plánovanie práce
  • Pozornosť
  • Spoľahlivosť

További követelmények

Vek minimálne 18 rokov, štátne občianstvo SR, bezúhonnosť, zdravotná, telesná a duševná spôsobilosť na výkon služby, ovládanie štátneho jazyka, trvalý pobyt na území Slovenskej republiky, spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, apolitickosť, zákaz inej zárobkovej činnosti ku dňu prijatia. Najbližší termín výberového konania sa bude konať v mesiaci júl 2024 v ÚVTOS Ružomberok. Práca vhodná aj pre ženy.

Munkaadó adatai

Vállalkozás neve

Cégjegyzékszám

00738379

Cím

Dončova, 03450 Ružomberok, Slovensko

Internet cím

A cég jellemzése

Stručnú charakteristiku Ústavu na výkon trestu odňatia slobody Ružomberok nájdete na stránke www.zvjs.sk (v založke register subjektov rozkliknúť konkrétne ÚVTOS Ružomberok).

Kapcsolattartó személy

Kristína Jarinová
vedúca personálnej skupiny
E-mail: [email protected]
Telefonszám: +421 44/283 21 60
Hozzájárulás a személyes adatok feldolgozásához