EURES

ŠÉFKUCHÁR

ŠÉFKUCHÁR
Munkavégzés helye
Beveren, Belgicko
A kezdés időpontja
2024. 09. 01.
Az ajánlat hozzáadásának dátuma
2024. jún. 25.
A munkaviszony típusa
határozatlan idejű foglalkoztatás
Fizetés (bruttó)
20,05 EUR óránként
Üres álláshelyek száma
1

Munkahely adatai

Munkaköri leírás

Overená pracovná ponuka z portálu EURES.

  • kuchár je zodpovedný za všetky prípravy v kuchyni
  • pracuje v kuchyni sám alebo môže mať pod dohľadom jedného alebo viacerých pomocníkov v kuchyni alebo kuchárov
  • vykonáva všetky kuchynské povinnosti: mise-en-place, príprava, aranžovanie a zdobenie jedál
  • zodpovedný za plánovanie a organizáciu
  • pripravuje jedlá podľa objednávky, rešpektuje plánovanie času, receptúry a organizáciu práce
  • dozerá na optimálnu spotrebu surovín, prezentáciu, chuť a kvalitu
  • dozerá na čistotu kuchyne, spracováva prebytky potravín a kontroluje kvalitu a čerstvosť produktov
  • zabezpečuje hygienické skladovanie a uchovávanie potravín

Zodpovedá za plánovanie jedálneho lístka a skladbu jedál po konzultácii s manažérom.

Tájékoztatás a pályázati eljárásról

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS“ vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v anglickom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.

EURES poradca: PhDr. Slavomíra Ernekerová

Email: slavomira.ernekerova@upsvr.gov.sk

Telefón:033/ 2440 304

Ak potrebujete viac informácií o krajine, nájdete ich v časti Životné a pracovné podmienky v Belgicku.

Felkínált előnyök

  • prácu na trvalý pracovný pomer na plný úväzok
  • prácu od stredy do nedele – od 14.00 – 23.00
  • plat od 20,0591 – 23,5428 € v hrubom na hodinu

Munkavállalói követelmények

Szükséges végzettség

  • Középfokú szakvégzettség
  • Teljes középfokú szakvégzettség
  • Általános középfokú végzettség
  • Felsőfokú szakvégzettség

A gyakorlat hossza

legalább 2 év

Nyelvek

  • Angol - Középhaladó: B1 és B2
  • Francia - Középhaladó: B1 és B2
Legalább egy nyelv ismerete szükséges.

További követelmények

prax v danom odbore 2 roky

anglický alebo francúzsky jazyk

flexibilita

asertivita

schopnosť pracovať pod stresom

kreativita

schopnosť pracovať samostatne

vynaliezavosť

Munkaadó adatai

Vállalkozás neve

EURES

Cégjegyzékszám

52798780

Cím

J.Kollára 2014/13, 915 01, Nové Mesto nad Váhom, Slovensko

Internet cím

A cég jellemzése

EURES (European Employment Services) je európska sieť služieb zamestnanosti koordinovaná ELA (Európsky orgán práce), ktorej cieľom je uľahčiť voľný pohyb pracovných síl v rámci krajín EÚ/EHP a Švajčiarska, ako aj podporovať spravodlivú pracovnú mobilitu. EURES poskytuje bezplatné služby uchádzačom, ktorí si hľadajú pracovné uplatnenie v Európe a európskym zamestnávateľom, hľadajúcim pracovnú silu v rámci týchto krajín.
EURES poradcovia poskytujú záujemcom o prácu v zahraničí informačné, poradenské a sprostredkovateľské služby. Európskym zamestnávateľom so záujmom o pracovníkov z krajín EÚ/EHP a zo Švajčiarska ponúka sieť EURES profesionálne poradenstvo a pomoc pri nábore.