EURES

PSYCHOLÓG

PSYCHOLÓG
Munkavégzés helye
471 27 Stráž pod Ralskem, Česko
A kezdés időpontja
Megállapodás szerint
Az ajánlat hozzáadásának dátuma
2024. jún. 25.
A munkaviszony típusa
határozatlan idejű foglalkoztatás
Fizetés (bruttó)
33 650 CZK havonta
33 650 CZK – 46 520 CZK – podľa započítanej praxe + 5 000 CZK osobný príplatok v deň nástupu
Üres álláshelyek száma
1

Munkahely adatai

Munkaköri leírás

Overená pracovná ponuka z portálu EURES.

  • prevádzanie komplexnej psychologickej diagnostiky a psychologického poradenstva väznených osôb a chovancov
  • poskytovanie krízovej intervencie a komplexného zaisťovania psychoterapeutických služieb vrátane edukatívneho, psychologického a špeciálneho poradenstva väzneným osobám, chovancom a zamestnancom
  • Jednozmenná prevádzka.

Pracovná doba: 6:30 – 15:00 / 40 hodín za týždeň.

Tájékoztatás a pályázati eljárásról

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS“, vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v slovenskom alebo českom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.

EURES poradca: Lýdia Miklík Valachová

Email: lydia.valachova@upsvr.gov.sk

Telefón: 043/2444303

Ak potrebujete viac informácií o krajine, nájdete ich v článku Životné a pracovné podmienky v Českej republike.

Alkalmas munkahely..... részére is

  • diplomás

Felkínált előnyök

  • 200 hodín dovolenky
  • 40 hodín dodatkovej dovolenky v kalendárnom roku + 5 dní indispozičného voľna
  • podnikové stravovanie vrátane príspevku
  • príspevok na dôchodkové pripoistenie
  • permanentky do rekreačných a športových zariadení
  • lekárska starostlivosť
  • bezplatné využitie posilňovne a sauny
  • zvýhodnená zamestnanecká tarifa u mobilného operátora
  • možnosť bezplatného parkovania v objekte zamestnávateľa
  • zvýhodnené nákupy v rámci VIP programu Datart

Ubytovanie: na ubytovni Väzenskej služby ČR v Stráži pod Ralskem a tiež pomoc pri získaní mestského nájomného bytu v Stráži pod Ralskem a okolí

Munkavállalói követelmények

Szükséges végzettség

  • Második szintű felsőfokú végzettség
  • Harmadik szintű felsőfokú végzettség

További követelmények

  • vysokoškolské vzdelanie v magisterskom študijnom programe so zameraním na jednoodborovú psychológiu
  • prax v odbore vítaná, vhodné tiež pre absolventov

Munkaadó adatai

Vállalkozás neve

EURES

Cégjegyzékszám

52798780

Cím

Špitálska 2206/8, 81108, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovensko

Internet cím

A cég jellemzése

EURES (European Employment Services) je európska sieť služieb zamestnanosti koordinovaná ELA (Európsky orgán práce), ktorej cieľom je uľahčiť voľný pohyb pracovných síl v rámci krajín EÚ/EHP a Švajčiarska, ako aj podporovať spravodlivú pracovnú mobilitu. EURES poskytuje bezplatné služby uchádzačom, ktorí si hľadajú pracovné uplatnenie v Európe a európskym zamestnávateľom, hľadajúcim pracovnú silu v rámci týchto krajín.
EURES poradcovia poskytujú záujemcom o prácu v zahraničí informačné, poradenské a sprostredkovateľské služby. Európskym zamestnávateľom so záujmom o pracovníkov z krajín EÚ/EHP a zo Švajčiarska ponúka sieť EURES profesionálne poradenstvo a pomoc pri nábore.