INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Posledné voľné miesto - Elektroúdržbár - 2500€ mzda

Munkavégzés helye
Trnava, Slovensko
A kezdés időpontja
Azonnal
Az ajánlat hozzáadásának dátuma
2024. júl. 12.
A munkaviszony típusa
határozatlan idejű foglalkoztatás
Fizetés (bruttó)
2 500 EUR havonta
Üres álláshelyek száma
1

Munkahely adatai

Munkaköri leírás

Posledné voľné miesto. Koho hľadáme? Skúseného elektrikára, špecialistu na údržbu strojov a zariadení. Nezmeškaj túto príležitosť! Udržiavaj výrobu v pohybe a užívaj si atraktívne benefity!

Prečo sa pridať k nám?

Diagnostikuj, opravuj, inovuj: Vykonávaj diagnostiku a opravy strojov, zariadení a ich riadiacich systémov. Pomocou špeciálnych programovacích prostriedkov udržiavaj našu výrobu v bezchybnom chode.

Zabezpeč stabilitu: Vykonávaj preventívnu údržbu, zálohovanie softvéru a kontrolnú činnosť, aby všetko fungovalo ako hodinky.

Staň sa kľúčovým hráčom: Zaznamenávaj údržbu a podieľaj sa na demontáži a montáži strojov. Buď dôležitým členom nášho tímu.

Felkínált előnyök

Nástupná mzda: 2500€ a viac!

Po skúšobnej dobe: Automatické navýšenie mzdy!

Benefity, ktoré Vám spríjemnia život:

Doprava zdarma: Už žiadne starosti s cestovnými nákladmi.

Nástupný bonus 2000€: Vitajte v tíme s uvítacím balíčkom!

Bonus za odporučenie kolegu 2000€: Priveďte kamaráta a obaja si prilepšíte.

Štedrá odmena: 13. a 14. plat podľa podmienok v kolektívnej zmluve.

Stravovanie za babku: Závodné stravovanie za 1,35 € na pracovnú zmenu.

Starostlivosť o rodinu: Príspevok pri narodení dieťaťa 500 €.

Oceňujeme lojalitu: Odmeny pri pracovnom výročí od 200 €.

Budúcnosť je dôležitá: Príspevok do III. dôchodkového piliera.

Šport a zdravie: Multisport karta a ďalšie športové benefity.

Komplexné benefity: Ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy.

Munkavállalói követelmények

Szükséges végzettség

  • Középfokú szakvégzettség
  • Teljes középfokú szakvégzettség
  • Felsőfokú szakvégzettség

Tanúsítványok

  • A Szlovák Köztársaság Munka-, Szociális és Családügyi Minisztériumának 508/2009. sz. rendelete alapján a nyomástartó, emelő-, elektromos és gáztechnikai berendezésekkel végzett munka biztonságát és egészségvédelmét biztosító, valamint a fenntartott műszaki berendezéseknek minősülő műszaki berendezéseket meghatározó, módosított (15. § (1) bekezdés és 22. §), elektromos műszaki berendezéseken végzett tevékenységek végzésére vonatkozó tanúsítvány (önálló villanyszerelő).

További követelmények

-elektrotechnické vzdelanie a prax na obdobnej pozícii

-osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre prácu s vyhradenými zariadeniami elektrickými, min § 22

Munkaadó adatai

Vállalkozás neve

Cégjegyzékszám

35804441

Cím

Prešovská, 82102 Bratislava-Ružinov, Slovensko

A cég jellemzése

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme Vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.