EURES

INŠTALATÉR – (SANITA, KÚRENIE, KLIMATIZÁCIA)

Miesto výkonu práce
Nemecko
Thurm / Erzgebirge
Dátum nástupu
Ihneď
Dátum pridania ponuky
3. 7. 2024
Druh pracovného pomeru
Pracovný pomer na neurčitý čas
Mzda (v hrubom)
2 100 € za mesiac
Počet voľných pracovných miest
2

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce

Overená pracovná ponuka z portálu EURES.

Popis pracovnej ponuky:

HĽADÁME VÁS!

Tepa GmbH bola založená v roku 2004 a v súčasnosti zamestnáva 12 ľudí vo veku od 30 do 62 rokov.

Pôsobíme najmä v nemocniciach po celej krajine.

Naše hlavné oblasti činnosti sú vykurovanie / vetranie / inštalatérstvo / chladenie a inštalácia.

Pre túto prácu, ktorá sa zameriava na inštaláciu, renováciu, kladenie potrubí / potrubí a izolácie, potrebujeme, aby ste nás posilnili.

Doplňujúce informácie:

Otvorené, srdečné a pohostinné – to sú Krušné hory na hraniciach s Českou republikou. V tomto atraktívnom regióne sa ľahko žije a pracuje. Naše malé a stredné firmy ponúkajú atraktívne pracovné miesta pre prisťahovalcov z Nemecka a zahraničia s dobrými možnosťami rozvoja. Zistite viac v článku Nemecko – Erzgebirge – Možnosti pre pracovníkov zo Slovenska.

Ak potrebujete viac informácií o krajine, nájdete ich v časti Životné a pracovné podmienky – Nemecko.

Informácie o výberovom procese

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS”, vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v nemeckom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.

EURES poradca: Ing. Oľga Matochová

Email: olga.matochova@upsvr.gov.sk

Telefón: 042/ 2440 303

Ponúkané výhody

  • zabezpečené ubytovanie

Zamestnávateľ ponúka:

  • mzdy závislé od výkonu
  • pracovná doba: práca na plný úväzok zvyčajne od pondelka do štvrtka, v piatok voľno (4-dňový týždeň)
  • firemné vozidlá
  • ubytovanie počas pracovnej doby bude zabezpečené
  • poskytovanie pracovných odevov
  • poskytnutie mobilného telefónu (na zmluvu), ktorý je možné používať aj súkromne
  • ďalšie výhody vo forme vecných dávok a iných výhod
  • možnosť podnikových dôchodkových systémov

Nie ste z Nemecka a chceli by ste pracovať v našej spoločnosti?

  • Podporujeme vás s povoleniami a administratívnymi postupmi.
  • Podporujeme Vás pri hľadaní bytu v našom krásnom vidieckom kraji s dostupným bývaním.
  • Potrebujete dostatočnú znalosť nemčiny minimálne na úrovni nemeckého jazykového certifikátu „B1“ – radi pre vás zorganizujeme ďalšie jazykové kurzy, keď budete v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • Základné vzdelanie

Jazyky

  • Nemecký - Pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky

Požiadavky:

  • zručná remeselná zručnosť
  • dobré uchopenie
  • nemali by ste sa vyhýbať namáhavej práci
  • pripravenosť na ďalšie vzdelávanie a odbornú prípravu
  • vyžaduje sa vodičský preukaz, nie je však podmienkou
  • znalosť zvárania výhodou, nie však podmienkou

Pokročilé znalosti: vykurovacia technika, ventilačnú techniku, sanitárnej inštalácie

Požadované vzdelanie:

základná škola

Jazyk a úroveň ovládania:

nemecký - B1 Samostatný používateľ

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno

EURES

IČO

52798780

Adresa

J.Kollára 2014/13, 915 01, Nové Mesto nad Váhom, Slovensko

Internetová stránka

Charakteristika spoločnosti

EURES (European Employment Services) je európska sieť služieb zamestnanosti koordinovaná ELA (Európsky orgán práce), ktorej cieľom je uľahčiť voľný pohyb pracovných síl v rámci krajín EÚ/EHP a Švajčiarska, ako aj podporovať spravodlivú pracovnú mobilitu. EURES poskytuje bezplatné služby uchádzačom, ktorí si hľadajú pracovné uplatnenie v Európe a európskym zamestnávateľom, hľadajúcim pracovnú silu v rámci týchto krajín.
EURES poradcovia poskytujú záujemcom o prácu v zahraničí informačné, poradenské a sprostredkovateľské služby. Európskym zamestnávateľom so záujmom o pracovníkov z krajín EÚ/EHP a zo Švajčiarska ponúka sieť EURES profesionálne poradenstvo a pomoc pri nábore.