INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Zmenový elektrikár - super mzda - 2000€ nástupný bonus

Miesto výkonu práce
Trnava, Slovensko
Dátum nástupu
Ihneď
Dátum pridania ponuky
12. 7. 2024
Druh pracovného pomeru
Pracovný pomer na neurčitý čas
Mzda (v hrubom)
2 500 € za mesiac
Počet voľných pracovných miest
1

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce

Hľadáme skúseného elektrikára, špecialistu na údržbu strojov a zariadení. Nezmeškaj túto príležitosť! Udržiavaj výrobu v pohybe a užívaj si atraktívne benefity!

Prečo sa pridať k nám?

Diagnostikuj, opravuj, inovuj: Vykonávaj diagnostiku a opravy strojov, zariadení a ich riadiacich systémov. Pomocou špeciálnych programovacích prostriedkov udržiavaj našu výrobu v bezchybnom chode.

Zabezpeč stabilitu: Vykonávaj preventívnu údržbu, zálohovanie softvéru a kontrolnú činnosť, aby všetko fungovalo ako hodinky.

Staň sa kľúčovým hráčom: Zaznamenávaj údržbu a podieľaj sa na demontáži a montáži strojov. Buď dôležitým členom nášho tímu.

Ponúkané výhody

Nástupná mzda: 2500€ a viac!

Po skúšobnej dobe: Automatické navýšenie mzdy!

Benefity, ktoré Vám spríjemnia život:

Doprava zdarma: Už žiadne starosti s cestovnými nákladmi. (zo smeru Šoporňa-TT a Hlohovec-TT)

Nástupný bonus 2000€: Vitajte v tíme s uvítacím balíčkom!

Bonus za odporučenie kolegu 2000€: Priveďte kamaráta a obaja si prilepšíte.

Štedrá odmena: 13. a 14. plat podľa podmienok v kolektívnej zmluve.

Stravovanie za babku: Závodné stravovanie za 1,35 € na pracovnú zmenu.

Starostlivosť o rodinu: Príspevok pri narodení dieťaťa 500 €.

Oceňujeme lojalitu: Odmeny pri pracovnom výročí od 200 €.

Budúcnosť je dôležitá: Príspevok do III. dôchodkového piliera.

Šport a zdravie: Multisport karta a ďalšie športové benefity.

Komplexné benefity: Ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • Stredné odborné vzdelanie
  • Úplné stredné odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
  • Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Certifikáty

  • Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1 a § 22)

Ďalšie požiadavky

-elektrotechnické vzdelanie a prax na obdobnej pozícii

-osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre prácu s vyhradenými zariadeniami elektrickými, min § 22

-ochota pracovať v 4-zmennej prevádzke

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno

IČO

35804441

Adresa

Prešovská, 82102 Bratislava-Ružinov, Slovensko

Internetová stránka

Charakteristika spoločnosti

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme Vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.