EURES

PRACOVNÍK DO VÝROBY

Miesto výkonu práce
91 Dombühl, Nemecko
Dátum nástupu
Ihneď
Dátum pridania ponuky
16. 7. 2024
Druh pracovného pomeru
Pracovný pomer na neurčitý čas
Mzda (v hrubom)
od 12 € do 18 € za hodinu
Počet voľných pracovných miest
20

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce

Overená pracovná ponuka z portálu EURES.

Popis pracovnej ponuky:

Práca na rozrábke bravčového mäsa – práca za výrobným pásom:

Muži – práca s nožom, vykosťovanie a úprava bravčového mäsa.

Ženy – práca s nožom, úprava vykosteného mäsa.

Pracuje sa v jednozmennej prevádzke, od pondelka do piatka. Pracuje sa v chladnom prostredí (od 5°C – do 10°C).

Doplňujúce informácie:

Ak potrebujete viac informácii o krajine, nájdete ich v časti Životné a pracovné podmienky v Nemecku.

Informácie o výberovom procese

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS“ vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v slovenskom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.

EURES poradca: PhDr. Slavomíra Ernekerová

Email: slavomira.ernekerova@upsvr.gov.sk

Telefón:033/ 2440 304

Ponúkané výhody

Zamestnávateľ ponúka:

  • zamestnávateľ zabezpečuje stravu (raňajky + obedy) 5,10€ za deň
  • zamestnávateľ po nástupe vybaví všetky formality (nahlásenie na zdravotnú a sociálnu poisťovňu, nahlásenie na pobyt, vybavenie daňového ID čísla) pre nového zamestnanca bezplatne
  • zamestnávateľ poskytuje asistenciu pri vybavovaní bankového účtu, rodinných prídavkov a rôznych iných formalít slovensky hovoriacim zamestnancom
  • 12 – 18 EUR na hodinu v hrubom, závisí od typu vykonávanej práce

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • Základné vzdelanie

Ďalšie požiadavky

Požiadavky:

  • dobrá fyzická kondícia
  • prax nie je potrebná, zamestnávateľ zaučí nových zamestnancov na jednotlivých pracovných pozíciách
  • nie je potrebná znalosť nemeckého jazyka, zamestnávateľ má aj slovenských zamestnancov

Požadované vzdelanie:

základná škola

Jazyk a úroveň ovládania:

bez znalosti jazyka

Pozícia vhodná pre absolventa:

áno

Pozícia vhodná pre páry:

áno

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno

EURES

IČO

52798780

Adresa

Špitálska 2206/8, 81108, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovensko

Internetová stránka

Charakteristika spoločnosti

EURES (European Employment Services) je európska sieť služieb zamestnanosti koordinovaná ELA (Európsky orgán práce), ktorej cieľom je uľahčiť voľný pohyb pracovných síl v rámci krajín EÚ/EHP a Švajčiarska, ako aj podporovať spravodlivú pracovnú mobilitu. EURES poskytuje bezplatné služby uchádzačom, ktorí si hľadajú pracovné uplatnenie v Európe a európskym zamestnávateľom, hľadajúcim pracovnú silu v rámci týchto krajín.
EURES poradcovia poskytujú záujemcom o prácu v zahraničí informačné, poradenské a sprostredkovateľské služby. Európskym zamestnávateľom so záujmom o pracovníkov z krajín EÚ/EHP a zo Švajčiarska ponúka sieť EURES profesionálne poradenstvo a pomoc pri nábore.