ALITRANS GROUP s. r. o.

Špeditér / Obchodník

Arbeitsplatz
Námestie Mariánske 11, 065 03 Podolínec, Slovensko
Anfangsdatum
Sofort
Datum der Angebotserstellung
16.07.2024
Beschäftigungsformen
Arbeitsverhältnis unbefristet
Gehalt (brutto)
1.200 € pro monat
Nástupná mzda sa skladá z fixnej čiastky 1200€, okrem ktorej máte možnosť získať aj kvartálny bonus podľa výkonu. Výška fixnej čiastky sa zvyšuje pravidelne na základe odpracovaného času vo firme.
Anzahl der offenen Stellen
1

Informationen zur Arbeitsstelle

Jobbeschreibung

Sú cudzie jazyky a komunikatívnosť tvoja silná stránka? Cieľavedomosť a progres sú dve vlastnosti na ktorých ti záleží ? Potom hľadáme práve teba a budeme radi ak sa pridáš do nášho tímu , a zapojíš sa do spoločného budovania skvelej firmy a plnenia si svojich cieľov ! Prax je vítaná , avšak nieje nutná. Nového kolegu všetko naučíme a zaškolíme.

Náplň práce :

* Komunikácia s klientmi na európskom trhu telefonicky alebo mailom

* Príprava reportov a štatistík pre vedúceho oddelenia

* Práca z kancelárie - nevyžaduje cestovanie

* Pracovná doba 08:00 - 16:30

  • Požiadavky :

Nemecký jazyk B2 alebo Francúzsky jazyk B2 alebo Španielsky jazyk B2

(Plynulá komunikácia slovom aj písmom v cudzom jazyku ) -

Technická zdatnosť pri práci s PC - Zodpovednosť - Komunikatívnosť , Cieľavedomosť

Nástupná mzda sa skladá z fixnej čiastky 1200€, okrem ktorej máte možnosť získať aj kvartálny bonus podľa výkonu. Výška fixnej čiastky sa zvyšuje pravidelne na základe odpracovaného času vo firme. Kariérny rast po zaškolení je už potom závislý len od vášho výkonu a snahy. Pre ľudí s praxou v obore sa vypracuje individuálna ponuka.

V prípade záujmu vás poprosím zaslať životopis na viliam.cervenak@alitransgroup.sk

Informationen zum Auswahlverfahren

Termín výberového konania: 16.07-31.08.2024

Arbeitsmodus

Einschichtiger arbeitsmodus

Die Arbeitsstelle ist auch geeignet für

  • Absolventen

Angebotene Vorteile

Motivačný a transparentný odmeňovací systém

Po zaškolení možnosť pracovať čiastočne HOME office

Služobný telefón aj na súkromné účely

Práca v mladom kolektíve

Vzdelávanie v oblasti obchodu a logistiky

Progresívny model fungovania firmy, každý názor je vypočutý

Anforderungen an den Mitarbeiter

Erforderliche Ausbildung

  • Mittlerer Fachschulabschluss
  • Vollständiger Fachschulabschluss

Die Berufserfahrungsdauer

Keine Berufserfahrung erforderlich

Sprachen

  • Deutsch - Fortgeschrittene: B1 und B2
  • Französisch - Fortgeschrittene: B1 und B2
  • Spanisch - Fortgeschrittene: B1 und B2
Es wird die Beherrschung mindestens einer Sprache verlangt.

Digitale Kompetenzen

  • Internet - Fortgeschrittene

Allgemeine Fähigkeiten und Voraussetzungen

  • Cieľavedomosť
  • Komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • Komunikatívnosť
  • Kultivovaný písomný prejav
  • Kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • Samostatnosť
  • Spoľahlivosť

Arbeitgeberdaten

Firmenname

Rechtliche ID

51081784

Adresse

Bernolákova 537, 06503, Podolínec, Slovensko

Internetadresse

Merkmale des Unternehmens

Medzinárodná preprava tovaru, špedícia, logistika.

Kontaktperson