Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Výrobný pracovník omietkových zmesí - mzda od 1320€/brutto* (A1358)

Arbeitsplatz
Stará Vajnorská 139, 831 04 Bratislava-Nové Mesto, Slovensko
Anfangsdatum
Sofort
Datum der Angebotserstellung
30.05.2024 (Update 17.06.2024)
Beschäftigungsformen
Arbeitsverhältnis befristet: doba určitá na 1 rok, po 1 roku predĺženie na dobu neurčitú
Gehalt (brutto)
seit 1.150 € bis 1.320 € pro monat
Anzahl der offenen Stellen
2

Informationen zur Arbeitsstelle

Jobbeschreibung

Hľadáme  spoľahlivého kolegu do výrobného závodu Weber v Bratislave na Starej Vajnorskej -  výroba suchých/mokrých omietkových zmesí (stavebníctvo) s VZV praxou.

Náplň práce:

  • Obsluha výrobnej linky na výrobu omietkových zmesí,
  • Zabezpečenie prísunu a výmeny materiálu na výrobnú linku pomocou VZV,
  • Vykonávanie priebežnej kontroly kvality výrobkov,
  • Označovanie a balenie výrobkov,
  • Starostlivosť o čistotu strojov a zariadení,
  • Práca na 1-2 zmeny, nástup možný ihneď.

Angebotene Vorteile

  • 13. Gehalt

Saint-Gobain dbá na to, aby sa naši zamestnanci cítili pri vykonávaní svojej práce komfortne, preto im ponúkame:

príjemné pracovné prostredie

stabilnú prácu a motivujúce finančné ohodnotenie

pracovnú zmluvu do kmeňa od začiatku pracovného pomeru

príspevok na stravu v hodnote 6,50€/deň v plnej výške hradený zamestnávateľom

odmenu pri životnom jubileu 250€

odmenu pri pracovnom jubileu od 150€ do 1000€

príspevok pri svadbe zamestnanca 250€

príspevok pri narodení dieťaťa 250€

príspevok na rekreáciu do výšky 275€

úrazové a životné poistenie platné 24/7

príspevok na DDS - 3.pilier

možnosť investovať do kapitálu spoločnosti s 50% príspevkom zamestnávateľa

nákup stavebného materiálu za zvýhodnené zamestnanecké ceny

kartu Multisport

100% hradenú PN pri hospitalizácii zamestnanca počas prvých 10 dní

odmeny pri úspechoch a dobrých finančných výsledkoch spoločnosti

kompletné zaškolenie, rozvoj a kariérny rast

podporu kariérneho rastu a internej mobility v rámci skupiny Saint-Gobain

podporu mladých talentov v programe Young Talents

firemné raňajky

Dni zdravia

teambuildingové aktivity

vianočný večierok

vitamínové balíčky

pitný režim a kávu zdarma

Anforderungen an den Mitarbeiter

Erforderliche Ausbildung

  • Niedriger Fachschulabschluss
  • Mittlerer Fachschulabschluss
  • Vollständiger Fachschulabschluss
  • Vollständiger Allgemeinschulabschluss

Andere Anforderungen

  • Prax na VZV výhodou
  • Zodpovedný a aktívny prístup k práci,
  • Spoľahlivosť,
  • Samostatnosť,
  • Flexibilita,
  • Tímový hráč

Arbeitgeberdaten

Firmenname

Rechtliche ID

31389139

Adresse

Stará Vajnorská 139, 83104, Bratislava-Nové Mesto, Slovensko

Internetadresse

Merkmale des Unternehmens

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu Saint-Gobain. Na Slovensku pôsobí spoločnosť od roku 1995. Aktuálne ju tvorí jedna spoločnosť, ktorá spravuje 3 výrobné závody, 8 značiek a má takmer 300 zamestnancov. Realizuje obrat vo výške 114 mil. eur (r.2022). Zahŕňa divízie Isover, Rigips, Weber, Ecophon, PAM, Sekurit, Saint-Gobain a v-system.
Saint-Gobain navrhuje, vyrába a distribuuje stavebné materiály, ktoré dokážu riešiť výzvy dnešného sveta, prospievajú k plnohodnotnému a zdravému bývaniu, k nižšej spotrebe energií, reagujú na súčasnú klimatickú zmenu aj nutnosť efektívneho využívania zdrojov.