Fareon-A/Z Nederland B.V.

TIG zvárači Holandsko, 3500- 7900Eur mesačne, štart ihneď, živnosť 38€/hod.

Arbeitsplatz
Holandsko
Anfangsdatum
Durch Vereinbarung
Datum der Angebotserstellung
07.06.2024 (Update 30.06.2024)
Beschäftigungsformen
Arbeitsverhältnis unbefristet
Selbstständige Tätigkeit
Gehalt (brutto)
seit 3.500 € bis 7.900 € pro monat
● 650-7O0 € netto vyplácaných týždenne za základných 40 hod. (podľa Vašej praxe, znalosti reči, samostatnosti a vlastného auta), v prípade nadčasov 54 hodín je týždenná výplata aj viac ako 850€ netto;
● spolu cca od 3500€ netto na základné hodiny za mesiac,
Anzahl der offenen Stellen
1

Informationen zur Arbeitsstelle

Jobbeschreibung

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame stabilnú prácu pre skúsených TIG zváračov vo výrobnej hale v oblasti Noord Brabant, zvárajú sa hlavne nerezové dvojplášťové potrubia (90% zvarov) a súčasti výrobných liniek a strojov pre potravinársky priemysel. Ako zvárací plyn sa používa zmes Ar+H2. Požiadavka je predchádzajúca skúsenosť z potravinárskeho príp. farmaceutického priemyslu so zameraním na tenkostenné nerezové potrubia - 1,5mm, 2mm.

Dlhodobá a stabilná práca, štart možný od 11.6.. Možnosť nadčasov, do 54 hodín za týždeň.

Angebotene Vorteile

  • Beitrag für die Fahrt zur Arbeit
  • gestellte Unterkunft

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca na holandskú zmluvu:

● dovolenka cca 120€ mesačne

● príspevok na zdravotnú starostlivosť cca 130€ mesačne,

● turnusy 5 + 1

● ubytovanie hradené v jednolôžkových izbách,

● zdravotné poistenie hradené,

● nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky odvody hradené,

● možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,

● administratívna podpora z troch kancelárií v Holandsku,

● kontaktná osoba a pomoc priamo na mieste práce,

● štandardný pracovný čas je 40 hodín týždenne, nadčasy sú riadne vyplácané podľa CAO,

● príspevok na cestovné pre vlastníka auta 0,19EUR za každý km prejdený z nášho NL ubytovania do práce a naspäť.

Práca na živnosť:

● v prípade použitia nášho ubytovania účtujeme 171 až 196Eur týždenne

● hodinová odmena 38Eur

fakturácia 7 dní

splatnosť faktúr do 16dní

Anforderungen an den Mitarbeiter

Erforderliche Ausbildung

  • Niedriger Fachschulabschluss
  • Mittlerer Fachschulabschluss
  • Vollständiger Fachschulabschluss
  • Vollständiger Allgemeinschulabschluss
  • Höheres Fachschulabschluss
  • Hochschulbildung erster Grades
  • Hochschulbildung zweiter Grades

Die Berufserfahrungsdauer

mindestens 3 Jahre

Sprachen

  • Englisch - Fortgeschrittene: B1 und B2
  • Deutsch - Fortgeschrittene: B1 und B2
  • Niederländisch - Fortgeschrittene: B1 und B2
Es wird die Beherrschung mindestens einer Sprache verlangt.

Führerschein

  • B-Kategorie

Andere Anforderungen

Požiadavky:

● nutné dohovoriť sa anglicky aspoň na úrovni B1 a vyššie,

● VCA alebo SCC certifikát (možné spraviť na SK, CZ alebo aj v NL),

● vlastné auto

● prax so zváraním tenkostenných nerezových potrubí

Arbeitgeberdaten

Firmenname

Rechtliche ID

76254771

Adresse

Lange Amerikaweg 67, 7332 BP, Apeldoorn, Holandsko

Internetadresse

Merkmale des Unternehmens

We are a Dutch company providing jobs for qualified people at third clients or our own projects in The Netherlands. We focus onto these fields of work: industrial electro installations, metal (welding/pipefitting/CNC machining), plumbing (water/heating/gas/fire protection), other installations (flanges, air ducts,..) and specific building professions.
We are not a matching or sourcing agency, we are the end employer that provides everything from contracts, salaries, accommodations to online and personal support in The Netherlands.
Half of the team is located in 4 branches in NL and half in Slovakia.

With over 15 years experience, we offer only updated and verified projects with verified clients with paid accommodation, where we always strive for one persons rooms and fully equipped homes for all our employees. It is not about quantity, but about the quality and good teams of people.

Kontaktperson