Telefonista/ka
Place of work
Slovensko
Work from home
Start date in work
Asap
The date the offer was added
12 Jun 2024
Type of employment
self-employed
Salary (gross)
from €700 to €900 per month
Príspevok 20€ mesačne na používanie vlastného mobilného telefónu
Number of job vacancies
3

Information about job offer

Job description

Radi komunikujete s ľuďmi a máte obchodného ducha? Hľadáme spoľahlivého telefonistu, ktorý bude pracovať na home office a bude vykonávať cold call – telefonické oslovovanie potenciálnych zákazníkov, ktorí ešte neprejavili záujem o naše produkty alebo služby. Vašou úlohou bude predstaviť im našu ponuku, odpovedať na ich otázky a motivovať ich k spolupráci s nami.

Čo bude náplňou Tvojej práce:

  • Aktívna telefonická komunikácia s našimi potenciálnymi zákazníkmi (cold call)
  • Dohodnutie osobných stretnutí pre obchodných manažérov s našimi stálymi a existujúcimi zákazníkmi
  • Poskytovanie poradenstva o produktoch a službách a aktuálnych novinkách
  • Získavanie nových zákazníkov
  • Telefonické prieskumy
  • Práca s CRM systémom – zaznamenávanie informácií a sledovanie komunikácie so zákazníkmi
  • Reportovanie výsledkov práce

Selection procedure information

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom možnosti "Poslať životopis".

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky.

Za pochopenie ďakujeme.

Working mode

Single-shift system

Position also suitable for

  • graduates
  • persons on parental leave

Benefits offered

  • special rewards for work performance
  • discount on company products or services
  • flexible working hours
  • Tréning komunikačných zručností a rozvoj v oblasti predaja
  • Možnosť pracovať z pohodlia domova
  • Jasne zadané úlohy a ciele
  • Spoločné teambuildingové aktivity, firemné akcie a školenia
  • Telefonovanie prostredníctvom software spoločnosti Daktela
  • Stabilný mesačný príjem a motivujúce odmeny na základe úspešnosti
  • Mladý a dynamický kolektív
  • Prácu na živnosť
  • Zvýhodnené poistenie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
  • Uvoľnená a priateľská atmosféra
  • Účasť na konferenciách a tímových aktivitách
  • Kariérny rast v rozvíjajúcej sa a inovatívnej spoločnosti

Employee requirements

Required education

  • Upper Secondary Education
  • General Secondary Education
  • Higher, Post-Secondary Education
  • Tertiary Education (Undergraduate|
  • Tertiary Education (Graduate)
  • Tertiary Education (Doctoral)
The field of education: economy and management, trade and services

Length of experience

at least 1 year

Languages

  • Slovak - High: C1 and C2

Digital skills

  • Microsoft Word - Advanced
  • Microsoft Excel - Advanced
  • Trello - Elementary
  • Internet - High

General qualifications and prerequisites

  • Analytické myslenie
  • Analyzovanie a riešenie problémov
  • Asertivita
  • Komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • Komunikatívnosť
  • Kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • Samostatnosť
  • Spoľahlivosť

Additional requirements

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Skúsenosti s cold call podmienkou
  • Schopnosť pracovať samostatne a efektívne z home office
  • Znalosť práce s CRM systémami
  • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Proaktívny prístup a obchodné myslenie
  • Spoľahlivosť a zodpovednosť
  • Pozitívne naladený prístup k práci a k ľuďom
  • Príjemné vystupovanie
  • Vytrvalý prístup k práci
  • Používanie vlastného mobilného telefónu a telefónneho čísla

Employer information

Business Name

Martin Bestvina, s. r. o.

Company Registration Number

36749354

Address

Uzbecká 25107/10C, 821 07, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovensko

Internet address

Characteristics of the company

Lemonsai je dynamická spoločnosť zameraná na poskytovanie prvotriedneho finančného poradenstva. Ako tím skúsených odborníkov pokrývame celé spektrum financií – od poistenia, cez investície, až po hypotekárne úvery. Vďaka našim concierge službám, ktoré sa tešia rastúcej obľube, hľadáme nových členov do nášho kolektívu. Ponúkame priestor pre rozvoj v administratíve a obchode.
Staň sa súčasťou inovatívneho prostredia, kde finančné služby podávame s ľahkosťou a šarmom. Hľadáme motivovaných kolegov, ktorí majú chuť rásť a učiť sa v dynamickom odvetví. Ponúkame možnosť rozvoja a kariérneho postupu, flexibilný pracovný čas a atraktívne finančné ohodnotenie.
Ak si proaktívny, máš zmysel pre detail a chceš byť súčasťou tímu, ktorý mení pohľad na finančné poradenstvo, neváhaj a pridaj sa k nám! Očakávame tvoju kreativitu, zanietenosť a túžbu po úspechu. Pošli nám svoj životopis a staň sa časťou tímu, kde každý deň prináša nové výzvy a príležitosti. Lemonsai – finančné poradenstvo s ľahkosťou!

Contact person

Similar job offers

M

Banská Bystrica
indefinite period employment
€1,500 per month
Updated 24 Jun 2024
M
ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

€1,400 per month
E

Giraltovce
€950 per month
Updated yesterday