JK Universal Consulting s.r.o.

1 BARMANKA/ČAŠNÍČKA (ŽENA) DO REŠTAURÁCIE A LA CARTE S BAROM V OBCI ZWEISIMMEN V REGIÓNE GSTAAD (1,5 HOD. OD BERNU) VO ŠVAJČIARSKU

Place of work
Švajčiarsko
Start date in work
Asap
The date the offer was added
21 Jun 2024
Type of employment
fixed-term employment: 4m
Salary (gross)
€4,300 per month
Plat: 4300 CH Brutto/mesiac (vrátane 13. mzdy), 2800 - 3000 CH Netto/mesiac ( po odrátaní ubytovania a stravy)
Number of job vacancies
1

Information about job offer

Job description

Hľadáme 1 barmanku/čašníčku (ženu) do reštaurácie A la Carte s barom v obci Zweisimmen v regióne Gstaad (1,5 hod. od Bernu) vo Švajčiarsku

Letná sezónna práca do konca septembra alebo konca októbra.

Po vzájomnej spokojnosti je možnosť pracovať aj celoročne

Zmluva priamo so zamestnávateľom.

Reštaurácia je zameraná na klasickú švajčiarsku kuchyňu. Vedľa reštaurácie sa nachádza bar.

Náplň práce:

- obsluha za barom a servis, príprava jednoduchých drinkov (práca 3 dni v týždni) a obsluha a servis (2 dni v reštaurácii), prijímanie objednávok a ich vyúčtovanie, starostlivosť o reštauráciu a v prípade osláv starostlivosť o hostí, dopĺňanie do baru, čistota na pracovisku

Selection procedure information

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom alebo v anglickom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-mail: kontakt@pracujauzivaj.eu

Benefits offered

  • provided accommodation
  • refreshments at the workplace

Employee requirements

Required education

  • Lower secondary education (vocational)
  • Vocational Secondary Education
  • Upper Secondary Education
  • Higher, Post-Secondary Education
  • Tertiary Education (Undergraduate|

Languages

  • German - Advanced: B1 and B2

Additional requirements

Sprepitné (podľa šikovnosti a jazykových znalostí)

Pracovná doba: 5 dní v týždni/43,5 hodín týždenne

3 dni (št., pi, so práca v bare), 2 dni (práca v reštaurácii)

- celá alebo delená smena podľa vopred zostaveného plánu

(od 9.00-14:00 a od 18:00-22.00, alebo 13.30- 22.00). V bare sa pracuje od poobedia do 02:00 hod. v noci

Úroveň jazyka: Nemecký jazyk B1- B2 (komunikatívna úroveň)

Ubytovanie je poskytované nad barom v byte s vlastnou izbou s kúpeľňou, WC, WIFI, malou kuchynkou (je možnosť uvariť si samostatne). Ubytovanie je odrátané z hrubej mzdy a strava takisto (obed 10 CHF/osoba, večera 8 CHF/osoba)

Požiadavky:

- predchádzajúce pracovné skúsenosti na pozícii minimálne 1 rok a viac

- komunikatívna znalosť nemeckého jazyka

-tímová práca, komunikácia, spoľahlivosť, priateľskosť

Pracovné oblečenie si zabezpečuje zamestnanec sám, mať so sebou čierne topánky, čierne nohavice a bielu a čiernu košeľu/blúzku

Slovenský zamestnávateľ

Je možnosť si so sebou vziať psíka malého vzrastu, ktorý je naučený byť sám a nepoškodí majetok majiteľa

Employer information

Business Name

Company Registration Number

51261341

Address

Ľudovíta Štúra 2045, 02601, Dolný Kubín, Slovensko

Characteristics of the company

JK Universal Consulting s.r.o. je mladá a dynamická personálna a konzultačná spoločnosť . Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne.

Contact person

Ing. Mária Hotovčínová
manažérka
E-mail: [email protected]
Phone: +421 910 211 020
Consent to the processing of personal data

Similar job offers

Bratislava
indefinite period employment, agreement on student work
from €1,155 to €1,440 per month
Added 26 Jun 2024
Hurricane Factory Tatralandia s. r. o.

Liptovský Mikuláš
self-employed, indefinite period employment
€1,050 per month
Updated 15 May 2024

Švajčiarsko
fixed-term employment
from €1,910 to €3,500 per month
Updated 20 Jun 2024

Taliansko, Švajčiarsko, Nemecko, Rakúsko
Updated 18 Jun 2024

Weggis
€3,800 per month

Nemecko

Taliansko

Bratislava - Karlova Ves
from €1,200 to €1,500 per month
Updated yesterday

Bratislava
indefinite period employment, agreement for the performance of a work assignment
from €1,000 to €1,200 per month
Added 28 Jun 2024

Bratislava
indefinite period employment, self-employed
€1,300 per month
Added 24 Jun 2024

Bratislava
from €950 to €1,150 per month
Medusa Restaurants, a.s.

Bratislava
indefinite period employment
€1,440 per month
Added 25 Jun 2024

More employer offers

Švajčiarsko

Švajčiarsko
indefinite period employment, fixed-term employment
from €2,500 to €5,500 per month

Švajčiarsko
Added 20 Jun 2024

Weggis