Aplikačný technik
Place of work
Stará Vajnorská 139, 831 04 Bratislava-Nové Mesto, Slovensko
Start date in work
Asap
The date the offer was added
24 Jun 2024 (update 28 Jun 2024)
Type of employment
indefinite period employment
Salary (gross)
€1,600 per month
+ 15% kvartálne odmeny a 5% polročné odmeny
Number of job vacancies
1

Information about job offer

Job description

Staňte sa súčasťou nášho aplikačného tímu pre obchodné oddelenie. Hľadáme skúseného kolegu pre Stredoslovenský región (Banskobystrický a Žilinský kraj), pre ktorého oblasť stavebníctva nie je cudzia:

Čo je náplňou práce nášho Aplikačného technika?:

  • poskytuje podporu zákazníkom prostredníctvom odborných školení za účelom zvýšenia poznateľnosti produktov a správnych technologických postupov,
  • udržuje nepretržitý vzťah s preškolenými zákazníkmi a vyhľadáva nových, zvyšuje odbornú úroveň spracovateľov a získava informácie o potrebách zákazníkov,
  • spoznáva a predvída požiadavky a očakávania zákazníka alebo trhu a podniká kroky na ich naplnenie,
  • eviduje a spracováva odborno-technické požiadavky zákazníkov a databázu aktívnych preškolených zákazníkov,
  • poskytuje odborné informácie o produktoch a ich správnom použití spojením s praktickou realizáciou u zákazníkov,
  • odporúča správne, prípadne alternatívne riešenia technické riešenia, aby vyhovovali potrebám zákazníkov,
  • kontroluje kvalitu produktov a správnosť technologických postupov ako aj technických riešení zákazníkov, udržiava a zlepšuje tak kvalitu produktov a riešení,
  • posudzuje a rieši vzniknuté technické problémy u zákazníkov,
  • pôsobí ako interný praktický školiteľ produktov v spoločnosti, poskytuje pomoc pri zácviku nových pracovníkov,
  • pravidelne testuje kvalitu vlastných aj konkurenčných produktov, zúčastňuje sa pri vývoji a zavádzaní nových produktov spoločnosti.

Benefits offered

  • rewards for work and life anniversaries
  • contribution to supplementary pension savings
  • contribution upon a child's birth
  • company social or sporting events, team buildings
  • educational courses and training
  • contribution to sport, culture, or leisure activities
  • recreational voucher, holiday contribution

Saint-Gobain dbá na to, aby sa naši zamestnanci cítili pri vykonávaní svojej práce komfortne, preto im ponúkame:

  • príjemné pracovné prostredie
  • stabilnú prácu a motivujúce finančné ohodnotenie
  • pracovnú zmluvu do kmeňa od začiatku pracovného pomeru
  • príspevok na stravu v hodnote 6,50€/deň v plnej výške hradený zamestnávateľom
  • odmenu pri životnom jubileu 250€
  • odmenu pri pracovnom jubileu od 150€ do 1000€
  • príspevok pri svadbe zamestnanca 250€
  • príspevok pri narodení dieťaťa 250€
  • príspevok na rekreáciu do výšky 275€
  • úrazové a životné poistenie platné 24/7
  • príspevok na DDS - 3.pilier
  • možnosť investovať do kapitálu spoločnosti s 50% príspevkom zamestnávateľa
  • nákup stavebného materiálu za zvýhodnené zamestnanecké ceny
  • kartu Multisport
  • 100% hradenú PN pri hospitalizácii zamestnanca počas prvých 10 dní
  • odmeny pri úspechoch a dobrých finančných výsledkoch spoločnosti
  • kompletné zaškolenie, rozvoj a kariérny rast
  • podporu kariérneho rastu a internej mobility v rámci skupiny Saint-Gobain
  • podporu mladých talentov v programe Young Talents
  • firemné raňajky
  • Dni zdravia
  • teambuildingové aktivity
  • vianočný večierok
  • vitamínové balíčky
  • pitný režim a kávu zdarma

Employee requirements

Required education

  • Upper Secondary Education
  • General Secondary Education
  • Higher, Post-Secondary Education
  • Tertiary Education (Undergraduate|
  • Tertiary Education (Graduate)
  • Tertiary Education (Doctoral)

Additional requirements

  • SŠ alebo SOU - ideálne technického smeru,
  • min. 2 ročná prax v oblasti stavebníctva,
  • balík MS office na úrovni pokročilý,
  • výborné organizačné schopnosti, komunikatívnosť, samostatnosť a zodpovednosť,
  • znalosť technických a stavebných postupov pri práci so stavebnými materiálmi,
  • VP sk. B - aktívny vodič - práca vyžaduje cestovanie - k pracovnej pozícii prislúcha služobný automobil

Employer information

Business Name

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Company Registration Number

31389139

Address

Stará Vajnorská 139, 83104, Bratislava-Nové Mesto, Slovensko

Internet address

Characteristics of the company

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu Saint-Gobain. Na Slovensku pôsobí spoločnosť od roku 1995. Aktuálne ju tvorí jedna spoločnosť, ktorá spravuje 3 výrobné závody, 8 značiek a má takmer 300 zamestnancov. Realizuje obrat vo výške 114 mil. eur (r.2022). Zahŕňa divízie Isover, Rigips, Weber, Ecophon, PAM, Sekurit, Saint-Gobain a v-system.
Saint-Gobain navrhuje, vyrába a distribuuje stavebné materiály, ktoré dokážu riešiť výzvy dnešného sveta, prospievajú k plnohodnotnému a zdravému bývaniu, k nižšej spotrebe energií, reagujú na súčasnú klimatickú zmenu aj nutnosť efektívneho využívania zdrojov.

Similar job offers

TREXIMA Bratislava, spol. s r.o.

Bratislava, Work from home
fixed-term employment
from €1,300 to €1,800 per month
Updated 5 Jun 2024

Grenoble
Unstated wage
Added 25 Jun 2024

More employer offers

Bratislava - Nové Mesto
from €1,150 to €1,320 per month
Updated 17 Jun 2024