JK Universal Consulting s.r.o.

ČAŠNÍK/-ČKA S INKASOM DO PENZIÓNU S REŠTAURÁCIOU A LA CARTE V MESTE LUTHERSTADT WITTENBERG V BLÍZKOSTI BERLÍNA V NEMECKU

Place of work
Nemecko
Start date in work
By agreement
The date the offer was added
1 Jul 2024
Type of employment
fixed-term employment: 3-6m
Salary (gross)
€2,349 per month
Mzda: 13,50 €/ hod Brutto - 2349 € Brutto - cca. 1700 €
Netto/mesiac (174 hodín mesačne)
Prepitné delené
Number of job vacancies
1

Information about job offer

Job description

Hľadáme 1 čašníka/-čku s inkasom do penziónu s reštauráciou A la Carte v meste Lutherstadt Wittenberg v blízkosti Berlína v Nemecku.

Penzión s počtom 38 izieb s reštauráciou prevažne A la Carte s kapacitou pre vykonávanie osláv a akcií, rodinných osláv v interiéri pre 80 hostí a s terasou pre 40 hostí

Zamestnávateľ prevádzkuje ešte jeden penzión so 41 izbami a reštauráciou A la Carte v obci Golßen (55 km od Berlína)

Jedná sa o sezónnu prácu do konca októbra

Zmluva priamo so zamestnávateľom.

Nástup: ihneď

Pracovná doba: 5 dni v týždni/40 hodín týždenne

Prac. čas: reštaurácia je otvorená od Po do Pi od 17:00 do 21:00, počas víkendu od 11:30 do 21:00

Raňajky sú podávané od 06:30 do 10:00 hod.

Práca na zmeny alebo jedna zmena podľa vopred zostaveného plánu

Ubytovanie je poskytované v byte v samostatnej izbe s kúpeľňou, TV, WIFI a kuchyňou s chladničkou a práčkou

Náklady na nápoje a stravovanie počas pracovnej doby sú 150 EUR/osoba mesačne.

Jazykové požiadavky: Nemecký jazyk B1-B2

Pracovná náplň:

 - oboznámenie sa s hotelovým programom, oboznámenie sa s pozíciou, dočasná výpomoc pri obsluhe raňajok, čašník/čka pri obsluhe hostí a servírovaní nápojov a jedál, neskoršie po zaškolení konzultácie s hosťami, práca s pokladňou, za počítačom pri odpisovaní mailov, realizácia osláv

Požiadavky zamestnávateľa:

- prax na pozícii čašník/-čka minimálne 2 roky

Zamestnávateľ poskytuje tričká a zástery pre zamestnancov

Doniesť si: čierne nohavice/sukne, biela košeľa/blúzka a čierne topánky

V hoteli pracujú rodinný príslušníci a zamestnanci z Nemecka a Poľska

Zvieratá nie sú povolené​

Selection procedure information

Pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou

Benefits offered

  • provided accommodation
  • refreshments at the workplace

Employee requirements

Required education

  • Lower secondary education (vocational)
  • Vocational Secondary Education
  • Upper Secondary Education
  • General Secondary Education
  • Higher, Post-Secondary Education

Length of experience

no requirement for professional experience

Languages

  • German - Advanced: B1 and B2

General qualifications and prerequisites

  • Spoľahlivosť
  • Tímová práca

Additional requirements

Employer information

Business Name

Company Registration Number

51261341

Address

Ľudovíta Štúra 2045, 02601, Dolný Kubín, Slovensko

Characteristics of the company

JK Universal Consulting s.r.o. je mladá a dynamická personálna a konzultačná spoločnosť . Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne.

Contact person

Ing. Mária Hotovčínová
manažérka
E-mail: [email protected]
Consent to the processing of personal data

Similar job offers

Nemecko
indefinite period employment
€3,000 per month
Added today

Nemecko
fixed-term employment
€1,800 per month
Added today

Nemecko
€1,600 per month
Added today

Nemecko
from €1,910 to €3,500 per month
Updated 20 Jun 2024

Taliansko, Švajčiarsko, Nemecko, Rakúsko
Updated 18 Jun 2024

Weggis
€3,800 per month

Švajčiarsko
€4,300 per month
Added 21 Jun 2024

Švajčiarsko

Bratislava - Karlova Ves
indefinite period employment, agreement on student work
from €1,200 to €1,500 per month
Updated yesterday

Bratislava
from €950 to €1,150 per month
Added 26 Jun 2024

Bratislava
indefinite period employment, agreement for the performance of a work assignment
from €1,000 to €1,200 per month
Added 28 Jun 2024

More employer offers

Nemecko
€2,457 per month
Added today

Nemecko
Added today

Nemecko
€2,200 per month
Added today

Nemecko
€2,000 per month
Added today

Nemecko
Added today