EURES

MONTÉR SPRINKLEROV

Place of work
Nemecko
Start date in work
Asap
The date the offer was added
16 Jul 2024
Type of employment
indefinite period employment
Salary (gross)
from €2,800 to €3,400 per month
Number of job vacancies
6

Information about job offer

Job description

Overená pracovná ponuka z portálu EURES.

Popis pracovnej ponuky:

Hľadáme montérov na montážne práce stabilných hasiacich zariadení (sprinklerov) v celom Nemecku. Potrebné sú skúsenosti s montážou sprinklerov a výhodou sú skúsenosti s prácami vo výškach.

Väčšinou sa pracuje vo dvojici, takže ak máš známeho, ktorý hľadá prácu môžete ísť pracovať spolu. Vo dvojici je potrebné, aby sa min. jeden z vás vedel dohovoriť nemecky ohľadne práce a mal auto.

Doplňujúce informácie:

Ak potrebujete viac informácií o krajine, nájdete ich v časti Životné a pracovné podmienky – Nemecko.

Selection procedure information

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS”, vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v nemeckom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.

EURES poradca: Ing. Oľga Matochová

Email: olga.matochova@upsvr.gov.sk

Telefón: 042/ 2440 303

Benefits offered

  • provided accommodation

Zamestnávateľ ponúka:

  • nástupné platové podmienky od 2 800 – 3 400,- EUR/mes./brutto (závisí od skúseností)
  • práca na nemeckú pracovnú zmluvu
  • práca na dobu neurčitú
  • platená dovolenka 24 – 30 dní za rok
  • dovolenkové a vianočné prémie
  • asistencia českého a slovenského koordinátora
  • sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
  • zálohy v prípade potreby každý týždeň
  • pracovné oblečenie
  • kvalitné pracovné náradie
  • po zapracovaní možnosť služobného auta

Ubytovanie:

platené ubytovanie aj počas víkendov a sviatkov

Employee requirements

Required education

  • Lower secondary education (vocational)
  • Vocational Secondary Education
  • Upper Secondary Education
  • General Secondary Education

Languages

  • German - Advanced: B1 and B2

Driving licence

  • Category B

Additional requirements

Požiadavky:

  • vzdelanie v odbore inštalatér alebo mechanik alebo zámočník
  • prax s montážami stabilných hasiacich zariadení – sprinklerov -alebo montáž potrubí, inštalatérska práca, zámočník
  • SCHOPNOSŤ DOHOVORIŤ SA PO NEMECKY (B1)!!! – vo dvojici sa aspoň jeden musí dohovoriť ohľadom práce v nemeckom jazyku
  • samostatnosť
  • spoľahlivosť
  • vodičský preukaz – B

Požadované vzdelanie:

stredná škola

Jazyk a úroveň ovládania:

nemecký - B1 Samostatný používateľ

Employer information

Business Name

EURES

Company Registration Number

52798780

Address

Špitálska 2206/8, 81108, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovensko

Internet address

Characteristics of the company

EURES (European Employment Services) je európska sieť služieb zamestnanosti koordinovaná ELA (Európsky orgán práce), ktorej cieľom je uľahčiť voľný pohyb pracovných síl v rámci krajín EÚ/EHP a Švajčiarska, ako aj podporovať spravodlivú pracovnú mobilitu. EURES poskytuje bezplatné služby uchádzačom, ktorí si hľadajú pracovné uplatnenie v Európe a európskym zamestnávateľom, hľadajúcim pracovnú silu v rámci týchto krajín.
EURES poradcovia poskytujú záujemcom o prácu v zahraničí informačné, poradenské a sprostredkovateľské služby. Európskym zamestnávateľom so záujmom o pracovníkov z krajín EÚ/EHP a zo Švajčiarska ponúka sieť EURES profesionálne poradenstvo a pomoc pri nábore.

Similar job offers

Železnice Slovenskej republiky

Bratislava
€1,139 per month
Updated yesterday
OKNOSHOP

Slovensko
self-employed
from €1,000 to €2,000 per month
Updated 3 Jul 2024

Košice

More employer offers

Nemecko
fixed-term employment
€12.41 per month
Added yesterday

Nemecko
€13.95 per hour

Nemecko
€2,900 per month
Added 15 Jul 2024

Nemecko
€2,300 per month

Nemecko
Unstated wage