Munkavégzés helye
Bratislava, Slovensko
A kezdés időpontja
Megállapodás szerint
Az ajánlat hozzáadásának dátuma
2024. máj. 15.
A munkaviszony típusa
határozatlan idejű foglalkoztatás
Fizetés (bruttó)
A külön jogszabályok értelmében
Üres álláshelyek száma
4

Munkahely adatai

Munkaköri leírás

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

• spolupráca pri vypracovávaní analýz stavu a využívania informačných technológií organizácie,

• koncepčné a metodické činnosti pre tvorbu zásad a postupov v oblasti používania výpočtovej techniky Slovenskej inšpekcie životného prostredia, ďalej len „SIŽP“,

• analýza rizík pri prevádzkovaní informačných systémov a technológií, odhaľovanie ich slabých miest a realizácia nápravných opatrení s cieľom zvýšiť výkonnosť, efektívnosť a bezpečnosť prevádzkovanej technológie,

• spolupráca pri vypracovávaní projektov obnovy a ďalšieho rozvoja informačných technológií SIŽP,

• spolupráca s orgánmi a inštitúciami v oblasti informatizácie spoločnosti v rámci zavádzania služieb eGovernmentu financovaných z fondov EÚ,

• správa informačných systémov ( Active Directory, MS Endpoint Configuration Manager, Xerox Workplace Suite, MS Office 365, MS Azure),

• administrácia serverov (infraštruktúry),

• zabezpečenie činností súvisiacich s nasadzovaním a využívaním informačných technológii vo všetkých organizačných zložkách SIŽP,

• zabezpečenie inštalácie a profylaktika – pracovných staníc, serverov, sieťovej infraštruktúry,

• podpora používateľov (komunikácia s používateľmi, poskytovanie IT podpory),

• aktualizácia a úprava web stránky SIŽP a spolupráca s určenými zamestnancami jednotlivých odborných útvarov pri príprave uverejňovaných materiálov,

• pravidelné služobné cesty zahŕňajúce všetky inšpektoráty životného prostredia na území SR.

Munkamód

Rugalmas munkaidő

Felkínált előnyök

  • rugalmazs munkaidő
  • szabadság a Munka Törvénykönyve felett

Munkavállalói követelmények

Szükséges végzettség

  • Első szintű felsőfokú végzettség
  • Második szintű felsőfokú végzettség

A gyakorlat hossza

legalább 1 év

Nyelvek

  • Angol - Kezdő: A1 és A2
  • Szlovák - Felsőfokú: C1 és C2
Az összes meghatározott nyelv ismerete szükséges.

Jogosítvány

  • B kategória

További követelmények

Hľadáme samostatného, svedomitého a spoľahlivého člena do nášho IT tímu, ktorý má dobré komunikačné zručnosti a je schopný pracovať pod tlakom.

Úspešný kandidát má vodičský preukaz skupiny B a je aktívny vodič.

Munkaadó adatai

Vállalkozás neve

Slovenská inšpekcia životného prostredia

Cégjegyzékszám

00156906

Cím

Grösslingová 7152/5, 811 09 Bratislava-Staré Mesto, Slovakia

Internet cím

A cég jellemzése

Slovenská inšpekcia životného prostredia je odborný kontrolný orgán, ktorý vykonáva štátny dozor vo veciach starostlivosti o životné prostredie, ukladá pokuty vo veciach starostlivosti o životné prostredie a vykonáva miestnu štátnu správu na úseku integrovanej prevencie a kontroly znečisťovania životného prostredia podľa osobitného predpisu.

Kapcsolattartó személy