Obchodný manažér
Munkavégzés helye
Holubyho 115/44, 902 01 Pezinok, Slovensko
Otthonról végezhető munka
Práca na pracovisku s možnosťou práce z domu
A kezdés időpontja
Azonnal
Az ajánlat hozzáadásának dátuma
2024. jún. 26.
A munkaviszony típusa
magánvállalkozás
Fizetés (bruttó)
2 000 EUR havonta
Üres álláshelyek száma
1

Munkahely adatai

Munkaköri leírás

Pozícia, ktorú ponúkame, kombinuje prácu realitného makléra a finančného poradcu. Tvojou úlohou bude riešiť finančné záležitosti klientov, pomáhať im nájsť a predať nehnuteľnosť ich snov. Vytvárať poistenie na mieru a sprostredkovanie hypotekárnych úverov. Ak máš záujem o prácu, kde môžeš pomáhať ľuďom dosiahnuť ich finančné ciele a splniť si ich sny o vlastnom dome, ozvi sa nám!

• Kompletná a profesionálna finančná starostlivosť o klientov

• Konzultovanie finančných potrieb klientov

• Vytváranie finančných plánov a majetkových plánov

• Príprava cenových analýz a potrieb klienta

• Telefonický a osobný kontakt s klientmi, dohadovanie si termínov.

• Pravidelné a aktívne účasti na poradách, školeniach

• Aktívne oslovovanie nových a zverených klientov

• Poskytovanie starostlivosti o zverených klientov

• Spolupráca s realitným oddelením - riešenie klientovho bývania, financovanie a výnosnosti investičných nehnuteľností

• exkluzívna ponuka a predaj investičných produktov

Stručná charakteristika spoločnosti Beplan Slovensko je stabilná firma na trhu s tradíciou. Poskytuje zázemie silnej dlhodobo úspešnej spoločnosti, ktorá neustále rastie. Prepájame realitné služby s finančným poradenstvom v unikátnom systéme. Inovácie, modernizácia, digitalizácia sú našou prirodzenou súčasťou. Spolupracovníkov vedieme k profesionalite, neustálemu vzdelávaniu. Spoločne zdieľame know-how, usporadúvame semináre s tými najlepšími odborníkmi z SR a ČR z prostredia realitného a finančného biznisu. Trúfnete si na tieto výzvy? Poďte s nami do toho, zmení sa Vám svet.

Tájékoztatás a pályázati eljárásról

   Ak nás Váš životopis zaujme, pozveme vás na osobné stretnutie. To prebieha formou pohovoru s budúcim nadriadeným.

•   Zaujímajú nás nielen vaše pracovné skúsenosti a vzdelanie, ale predovšetkým vaša osobnosť. Hľadáme kandidátov, ktorí sú proaktívni a ochotní učiť sa nové veci.

•   Naša firemná kultúra je založená na ústretovosti, podnikavosti a iniciatívnom prístupe. Ukážte nám, že aj vy ste takí a že sa do nášho tímu hodíte.

•   Celé je koncipované tak, aby bolo aj pre vás príjemným a prínosným zážitkom.

Munkamód

Rugalmas munkaidő

Alkalmas munkahely..... részére is

  • ukrán
  • diplomás
  • diák
  • szülői szabadságon lévő szülő

Felkínált előnyök

  • belföldi vagy külföldi munkaút
  • rugalmazs munkaidő
  • szabadság a Munka Törvénykönyve felett

Munkavállalói követelmények

Szükséges végzettség

  • Középfokú szakvégzettség
  • Teljes középfokú szakvégzettség
  • Általános középfokú végzettség
  • Felsőfokú szakvégzettség
  • Első szintű felsőfokú végzettség
  • Második szintű felsőfokú végzettség
Képzési terület: gazdaság és menedzsment, kereskedelem és szolgáltatások

A gyakorlat hossza

szakmai tapasztalatra vonatkozó követelmény nincs

Nyelvek

  • Szlovák - Felsőfokú: C1 és C2

Digitális készségek

  • Internet - Haladó
  • Microsoft Excel - Kezdő

Jogosítvány

  • B kategória

Általános képességek és előfeltételek

  • Finančná a ekonomická gramotnosť

Munkaadó adatai

Vállalkozás neve

Jozef Ščasný s. r. o.

Cégjegyzékszám

50585126

Cím

Pezinská, 900 81 Šenkvice, Slovakia

A cég jellemzése

finančný a realitný konzultant