IT Academy s. r. o.

Referent Vzdelávania

Munkavégzés helye
Tomášikova 50, 831 04 Bratislava-Nové Mesto, Slovensko
A kezdés időpontja
2024. 07. 01.
Az ajánlat hozzáadásának dátuma
2024. jún. 21. ( 2024. jún. 24. frissítés)
A munkaviszony típusa
határozatlan idejű foglalkoztatás
határozott idejű foglalkoztatás: 12
Fizetés (bruttó)
1 000 EUR havonta
Üres álláshelyek száma
1

Munkahely adatai

Munkaköri leírás

Do tímu hľadáme kolegyňu alebo kolegu na pozíciu Referent Vzdelávania.

Ide o prácu na TPP u nás v kancelárii na Tomášikovej ulici 50 v Bratislave.

Pomáhame ľuďom zmeniť ich život, tým že ich vzdelávame a na základe toho si vedia nájsť novú prácu alebo sa rekvalifikovať.

Ponuka je vhodná aj pre čerstvých absolventov, ktorí práve skončili školu a hľadajú svoju prvú vysnívanú prácu.

S čím nám budeš pomáhať:

- Rozvoj najväčšej e-learningovej vzdelávacej platformy www.vita.sk

- Príprava a tvorba nových online kurzov a ich obsahu

- Zlepšovanie používateľského zážitku

- Propagácia a marketing vzdelávacích služieb

- Správa webu a sociálnych sietí

Prácu si nenosíme domov ani nechodíme do práce či z práce vystresovaní :-). Naopak, všetci kolegovia chodia do práce radi, pretože tu máme príjemnú atmosféru a pohodu

Väčšinu nášho života prespíme, vzdelávame sa na základnej až vysokej škole, a potom ho trávime v práci alebo podnikaní. Preto budeme radi, ak sa k nám pridáš a budeš svoj čas tráviť prácou, ktorá má skutočný zmysel, a pomôžeš nám s online kurzami.

Munkamód

Egyműszakos munkamód

Alkalmas munkahely..... részére is

  • diplomás

Felkínált előnyök

- Najkvalitnejšie firemné vzdelávanie aj so zaškolením do práce

- Prístup ku všetkým našim 500 online kurzom

- Preplatíme 2x akreditované certifikáty/osvedčenia

- Ponúkame prácu, ktorá má skutočný zmysel, kde pomáhame ľuďom zmeniť ich život tým, že ich vzdelávame, a na základe toho si vedia nájsť novú prácu

- Príjemný kolektív pohodových ľudí

- Samozrejmosťou sú moderné a čisté priestory firmy

Munkavállalói követelmények

Szükséges végzettség

  • Középfokú szakvégzettség
  • Teljes középfokú szakvégzettség
  • Általános középfokú végzettség
  • Felsőfokú szakvégzettség
  • Első szintű felsőfokú végzettség
  • Második szintű felsőfokú végzettség
  • Harmadik szintű felsőfokú végzettség

A gyakorlat hossza

szakmai tapasztalatra vonatkozó követelmény nincs

Digitális készségek

  • Microsoft Word - Haladó
  • Internet - Haladó
  • WordPress - Kezdő
  • Microsoft Excel - Kezdő

Általános képességek és előfeltételek

  • Informačná gramotnosť
  • Kultivovaný písomný prejav
  • Kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • Ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • Osobnostný rozvoj
  • Precíznosť (presnosť)
  • Sebaovládanie
  • Spoľahlivosť
  • Tímová práca
  • Vnútorná stabilita

További követelmények

Záujem o vzdelávanie: Entuziazmus pre učenie a pomáhanie ľuďom v rozvoji ich zručností a kariérnych možností.

Zodpovednosť a spoľahlivosť: Spoľahlivosť pri plnení zverených úloh a zodpovednosť za dosiahnutie stanovených cieľov.

Tvorivosť a inovatívnosť: Hľadanie nových a lepších spôsobov, ako zlepšiť vzdelávacie programy a používateľský zážitok

Schopnosť pracovať v tíme: Spolupráca s príjemným kolektívom a prispievanie k pozitívnej pracovnej atmosfére.

Munkaadó adatai

Vállalkozás neve

Cégjegyzékszám

46759786

Cím

Tomášikova, 83104 Bratislava-Nové Mesto, Slovensko

Internet cím

A cég jellemzése

Kvalitné a cenovo dostupné počítačové kurzy v príjemnom prostredí so skúsenými lektormi v Bratislava! Kurzy Java, Android, VBA, SAP, Excel a ďaľších viac ako 1000 školení.

Kapcsolattartó személy

Katarína Bachratá
Office manager
E-mail: [email protected]
Telefonszám: +421 907 217 225
Hozzájárulás a személyes adatok feldolgozásához