EURES

PROCESNÝ INŽINIER – TECHNOLÓG

Munkavégzés helye
Česko
A kezdés időpontja
Megállapodás szerint
Az ajánlat hozzáadásának dátuma
2024. jún. 25.
A munkaviszony típusa
határozott idejű foglalkoztatás: 1r
Fizetés (bruttó)
50 000 CZK havonta
V případě zájmu ABSOLVENTA vysoké školy nástupní mzda 35000Kč – 40000 Kč (závisí na zkušenostech)
Üres álláshelyek száma
1

Munkahely adatai

Munkaköri leírás

Overená pracovná ponuka z portálu EURES.

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, a.s. (SPOLCHEMIE) je českou chemickou firmou evropského významu. Na trhu působí již bezmála 170 let. Je třetím největším výrobcem syntetických pryskyřic v Evropě. Základní sortiment SPOLCHEMIE tvoří epoxidové a alkydové pryskyřice, hydroxidy a chlorové deriváty, tvrdidla a rozpouštědla. Výrobky firmy nachází uplatnění v automotive, stavebnictví, energetice, elektronice, farmacii, při výrobě větrných elektráren a v mnoha dalších oborech. Pro SPOLCHEMII v současnosti přímo pracuje přibližně 970 zaměstnanců, a to v Ústí nad Labem a také v Pardubicích, kde firma vlastní výzkumný ústav SYNPO. Dlouhodobý úspěch firmy je založen na zkušenostech zaměstnanců, vlastním výzkumu a důrazu na inovace.

Čím se budete zabývat (ve spolupráci se zkušenými kolegy a kolegyněmi):

  • budete se podílet na ekonomickém vyhodnocení nově navrhovaných výrob nebo na designu, nájezdu a optimalizaci nových výrobních postupů
  • návrhy designu nových klíčových aparátů a procesů (zejména reaktory, rektifikační a absorpční kolony, materiálová a entalpická bilance procesů
  • návrhy přechodu z laboratorního měřítka do poloprovozního a následně provozního měřítka výroby ve spolupráci s výzkumným a vývojovým pracovníkem
  • budete poskytovat servis stávajícím provozům z pohledu chemicko-inženýrských výpočtů
  • optimalizací výroby
  • vyhodnocováním rizik
  • zajišťováním souladu procesů s bezpečnostními a kvalitativními standardy
  • v případě prodeje licence externím partnerům můžete být součástí týmu na pozici technolog

Tájékoztatás a pályázati eljárásról

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS“, vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v slovenskom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.

EURES poradca: Ing. Zlatica Pietriková

E-mail: zlatica.pietrikova@upsvr.gov.sk

Telefón: 046/2440299

Ak potrebujete viac informácií o krajine, nájdete ich v časti Životné a pracovné podmienky – Česko.

Alkalmas munkahely..... részére is

  • diplomás

Felkínált előnyök

Co u nás získáte:

  • zajímavou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí a dynamickým rozvojem
  • možnost kariérního růstu, získávání nových zkušeností
  • stabilní a dlouhodobý pracovní poměr (úvazek 37,5 hod. / týden)
  • možnost zahraničních pracovních cest/pobytů nejen v případě prodeje licencí externím partnerům
  • další benefity a informace na www.spolchemie.cz/cs//kariera
  • mzda 50 000 – 70 000 CZK za měsíc podle skušeností
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru chemie (chemické inženýrství výhodou)
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • možnost zahraničních cest/pobytů v případě prodeje licence externím partnerům
  • firemní zvýhodněné stravování (výběr z 5 chodů v ceně od 20 – 42 Kč)
  • podpora relokace či úhrada velké části nájmu bytu
  • řízená podpora profesního rozvoje
  • zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky
  • možnost využití rekreačních zařízení společnosti
  • dostupnost pracoviště v centru Ústí nad Labem, blízkost nádraží a MHD
  • Absolventům a absolventkám nabízíme Young Hope Package
  • pomoc pri hledání ubytování

Munkavállalói követelmények

Szükséges végzettség

  • Felsőfokú szakvégzettség
  • Első szintű felsőfokú végzettség
  • Második szintű felsőfokú végzettség

Nyelvek

  • Angol - Középhaladó: B1 és B2
  • Szlovák - Középhaladó: B1 és B2
Az összes meghatározott nyelv ismerete szükséges.

További követelmények

Co budete k úspěšnému kariernímu růstu potřebovat:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru chemie (chemické inženýrství výhodou)
  • znalost simulačních programů výhodou (např. ChemCad)
  • znalost chemicko-inženýrských výpočtů
  • dobré rešeršní a analytické schopnosti, rychlou orientaci v problematice, schopnost vyhodnocovat provozní data
  • schopnost vést projekt
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • dobré rešeršní a analytické schopnosti, rychlá orientace v problematice, schopnost vyhodnocovat literární, experimentální a provozní data a navrhovat řešení
  • Zkušenost na pozici technolog v chemickém výrobním provoze, případně zkušenost se zaváděním nové výroby v zahraničí v oblasti chemie či technické výroby

Munkaadó adatai

Vállalkozás neve

EURES

Cégjegyzékszám

52798780

Cím

J.Kollára 2014/13, 915 01, Nové Mesto nad Váhom, Slovensko

Internet cím

A cég jellemzése

EURES (European Employment Services) je európska sieť služieb zamestnanosti koordinovaná ELA (Európsky orgán práce), ktorej cieľom je uľahčiť voľný pohyb pracovných síl v rámci krajín EÚ/EHP a Švajčiarska, ako aj podporovať spravodlivú pracovnú mobilitu. EURES poskytuje bezplatné služby uchádzačom, ktorí si hľadajú pracovné uplatnenie v Európe a európskym zamestnávateľom, hľadajúcim pracovnú silu v rámci týchto krajín.
EURES poradcovia poskytujú záujemcom o prácu v zahraničí informačné, poradenské a sprostredkovateľské služby. Európskym zamestnávateľom so záujmom o pracovníkov z krajín EÚ/EHP a zo Švajčiarska ponúka sieť EURES profesionálne poradenstvo a pomoc pri nábore.