EURES

BANÍK – RÚBAČ

Munkavégzés helye
Česko
A kezdés időpontja
Megállapodás szerint
Az ajánlat hozzáadásának dátuma
2024. jún. 25.
A munkaviszony típusa
határozott idejű foglalkoztatás: 31.5.2024
Fizetés (bruttó)
-tól  45 000 CZK -ig 65 000 CZK havonta
Üres álláshelyek száma
10

Munkahely adatai

Munkaköri leírás

Overená pracovná ponuka z portálu EURES.

Náplň práce:

  •  provádění hornických prací v těžbě uhlí v porubu,
  •  ovládání mechanizované hydraulické výztuže, stavění stojek SHZ,
  •  ovládaní dobývacího kombajnu,
  •  plenění obloukové výztuže za porubem,
  •  vrtání, kladení umělého stropu a lepení nadloží,
  •  spolupráce při ostatních pracích v porubu.

Tájékoztatás a pályázati eljárásról

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS“, vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v slovenskom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.

EURES poradca: Ing. Zlatica Pietriková

E-mail: zlatica.pietrikova@upsvr.gov.sk

Telefón: 046/2440299

Ak potrebujete viac informácií o krajine, nájdete ich v časti Životné a pracovné podmienky – Česko.

Felkínált előnyök

  • szállás hozzájárulás

Zaměstnanecké výhody:

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 40.000 Kč
  • úhrada vstupní lékařské prohlídky,
  • profesní rozvoj a další odborná školení,
  • přídavek na dovolenou a Vánoce,
  • věrnostní přídavek horníkům,
  • až 6 týdnů dovolené,
  • 2 dny pracovního volna navíc,
  • penzijní připojištění až do výše 12.000 Kč ročně,
  • příspěvek na dojíždění,
  • příspěvek na ubytování,
  • svačiny a pitný režim na pracovišti zdarma,
  • závodní stravování za zvýhodněnou cenu,
  • příspěvek na dětské rekreace,
  • Flexi Pass Card na nákup sportovních, léčebných, rekreačních a kulturních aktivit.
  • hrubá měsíční mzda 45 000 – 65 000 Kč

Munkavállalói követelmények

Szükséges végzettség

  • Középfokú szakvégzettség
  • Teljes középfokú szakvégzettség
  • Általános középfokú végzettség

További követelmények

Požadujeme:

  • důlní praxi, minimální kvalifikaci
  • horník 5. TS (kurz technologie ražení a dobývání),
  • nejvyšší prašná expozice (NPE) do 85 %.

V případě zájmu o práci v OKD si připravte:

  • životopis,
  • občanský průkaz,
  • doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • zápočtový list z posledního zaměstnání.

Pokud jste již v minulosti pracovali v podzemí hlubinného dolu (mimo kmenový stav OKD, a.s.), připravte si dále tyto doklady:

  • doklad o dosažené kvalifikaci v dole,
  • doklad o výši NPE,
  • doklad o poslední fárané směně.

Munkaadó adatai

Vállalkozás neve

EURES

Cégjegyzékszám

52798780

Cím

J.Kollára 2014/13, 915 01, Nové Mesto nad Váhom, Slovensko

Internet cím

A cég jellemzése

EURES (European Employment Services) je európska sieť služieb zamestnanosti koordinovaná ELA (Európsky orgán práce), ktorej cieľom je uľahčiť voľný pohyb pracovných síl v rámci krajín EÚ/EHP a Švajčiarska, ako aj podporovať spravodlivú pracovnú mobilitu. EURES poskytuje bezplatné služby uchádzačom, ktorí si hľadajú pracovné uplatnenie v Európe a európskym zamestnávateľom, hľadajúcim pracovnú silu v rámci týchto krajín.
EURES poradcovia poskytujú záujemcom o prácu v zahraničí informačné, poradenské a sprostredkovateľské služby. Európskym zamestnávateľom so záujmom o pracovníkov z krajín EÚ/EHP a zo Švajčiarska ponúka sieť EURES profesionálne poradenstvo a pomoc pri nábore.