EURES

SEZÓNNY PRACOVNÍK NA FARME – TRAKTORISTA

Munkavégzés helye
Karasjok, Nórsko
A kezdés időpontja
Megállapodás szerint
Az ajánlat hozzáadásának dátuma
2024. jún. 28.
A munkaviszony típusa
határozott idejű foglalkoztatás: sezónna práca
Fizetés (bruttó)
14,90 EUR óránként
170 NOK
Üres álláshelyek száma
3

Munkahely adatai

Munkaköri leírás

Overená pracovná ponuka z portálu EURES.

NÁSTUP DO PRÁCE

01.07.2024 alebo dohodou

Hľadáme pracovníkov na sezónu zberu plodín. Štart bude po dohode začiatkom júla. Táto práca trvá približne 2-4 týždne. Je tiež možné pracovať viac.

Práca bude spočívať v príprave strojov na štart, traktorových a/alebo prepravných strojov a ich čistení, nasadzovaní strojov na čistenie závaží a všetkom ostatnom, čo patrí do obdobia zberu.

Na farmu hľadáme:

  • 1-2 osoby, ktoré môžu pracovať s dopravnými strojmi
  • 1 osobu, ktorá môže riadiť traktor, ak sa veci zmenia.

Občan EÚ sa musí pri príchode zaregistrovať.

Tájékoztatás a pályázati eljárásról

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS“, vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v anglickom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.

EURES poradca: Jana Maňková

Email: jana.mankova@upsvr.gov.sk

Telefón: 051/2440234

Felkínált előnyök

  • biztosított szállás

Zamestnávateľ poskytuje ubytovanie v blízkosti farmy.

Munkavállalói követelmények

Szükséges végzettség

  • Alapiskolai végzettség

Nyelvek

  • Angol - Kezdő: A1 és A2

Jogosítvány

  • T kategória

További követelmények

Musíte mať nórsky vodičský preukaz pre traktor: T.

Vodičské preukazy, ktoré vám tiež dávajú právo riadiť traktor v Nórsku:

EÚ B nadobudnutá pred 01.01.2005 vám dáva právo riadiť traktor v Nórsku pre občana EÚ.

EU CE vám tiež poskytne právo riadiť traktor pre občana EÚ.

Toto právo vám poskytne aj nórsky kód T a nórsky kód BE 144.

Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.

Munkaadó adatai

Vállalkozás neve

EURES

Cégjegyzékszám

52798780

Cím

J.Kollára 2014/13, 915 01, Nové Mesto nad Váhom, Slovensko

Internet cím

A cég jellemzése

EURES (European Employment Services) je európska sieť služieb zamestnanosti koordinovaná ELA (Európsky orgán práce), ktorej cieľom je uľahčiť voľný pohyb pracovných síl v rámci krajín EÚ/EHP a Švajčiarska, ako aj podporovať spravodlivú pracovnú mobilitu. EURES poskytuje bezplatné služby uchádzačom, ktorí si hľadajú pracovné uplatnenie v Európe a európskym zamestnávateľom, hľadajúcim pracovnú silu v rámci týchto krajín.
EURES poradcovia poskytujú záujemcom o prácu v zahraničí informačné, poradenské a sprostredkovateľské služby. Európskym zamestnávateľom so záujmom o pracovníkov z krajín EÚ/EHP a zo Švajčiarska ponúka sieť EURES profesionálne poradenstvo a pomoc pri nábore.