Munkavégzés helye
Štúrova 37/147, 949 01 Nitra-Mlynárce, Slovensko
A kezdés időpontja
Megállapodás szerint
Az ajánlat hozzáadásának dátuma
2024. júl. 16.
A munkaviszony típusa
határozott idejű foglalkoztatás: 12
Fizetés (bruttó)
1 400 EUR havonta
Üres álláshelyek száma
1

Munkahely adatai

Munkaköri leírás

-     komplexne zabezpečuje účtovnú agendu príslušných stredísk správy a údržby

-     pripravuje, spracováva, likviduje a účtuje účtovné doklady pre príslušné strediská

-     predkontováva a účtuje účtovné doklady príslušných stredísk, účtuje jednotlivé odberateľské, dodávateľské faktúry a interné doklady

-     účtuje bankový výpis - prijaté aj odoslané platby príslušných stredísk, čím zabezpečuje denne aktuálne zostatky účtov pohľadávok a záväzkov príslušných stredísk

-     sleduje finančnú situáciu príslušných stredísk, kontroluje plnenie platobných povinností a dodržiava platobnej disciplíny, kontroluje dodržiavanie finančných opatrení a pripravuje návrhy opatrení na zlepšenie ekonomickej situácie spoločnosti

-     v stanovených termínoch skontroluje správnosť a opodstatnenosť dokladov, zaradených do mesačného výkazu DPH a kontrolného výkazu DPH za príslušné strediská a RSUC Nitra a.s. ako celok

-     eviduje pohľadávky a záväzky, sleduje vymáhanie a finančné vysporiadanie jednotlivých záväzkov a pohľadávok a odsúhlasuje zostatky

-     vedie registratúru účtovných dokladov príslušných stredísk v súlade s Registratúrnym plánom RSUC Nitra a.s.

-     vykonáva inventarizáciu majetku a záväzkov za príslušné strediská a RSÚC Nitra a.s. ako celok

spracováva mesačné účtovné uzávierky ako podklad pre záverečné účtovné výkony za RSUC Nitra a.s. ako celok: ročnú účtovnú závierku, daň z príjmov právnických osôb

Tájékoztatás a pályázati eljárásról

Zamestnávateľ si vyhradzuje právo osloviť len budúcich uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady.

Munkamód

Egyműszakos munkamód

Felkínált előnyök

  • 13. havi fizetés
  • 14. havi fizetés
  • jutalmak munka- és életévfordulókra
  • hozzájárulás kiegészítő nyugdíjmegtakarításhoz
  • kedvezményes étkezési hozzájárulás
  • szabadság a Munka Törvénykönyve felett

Munkavállalói követelmények

Szükséges végzettség

  • Teljes középfokú szakvégzettség
  • Általános középfokú végzettség
  • Felsőfokú szakvégzettség
  • Első szintű felsőfokú végzettség
  • Második szintű felsőfokú végzettség

A gyakorlat hossza

legalább 5 év

Digitális készségek

  • Microsoft Word - Haladó
  • Microsoft Excel - Haladó
  • Asseco SPIN - Haladó
  • SOFTIP - Haladó

Általános képességek és előfeltételek

  • Finančná a ekonomická gramotnosť
  • Iniciatívnosť
  • Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • Spoľahlivosť
  • Tímová práca

További követelmények

Ovládanie podvojného účtovníctva, znalosť daňových zákonov, ovládanie PC na užívateľskej úrovni, prax v odbore minimálne 5 rokov, komunikatívnosť, zodpovednosť.

Munkaadó adatai

Vállalkozás neve

Regionálna správa a údržba ciest Nitra a.s.

Cégjegyzékszám

35960736

Cím

Štúrova, 94965 Nitra, Slovensko

Internet cím

A cég jellemzése

Letná a zimná údržba ciest

Kapcsolattartó személy

Dagmar Kupcová
odborný zamestnanec centrálnej personalistiky a miezd
E-mail: [email protected]
Hozzájárulás a személyes adatok feldolgozásához