EURES

MÄSIAR – VYKOSŤOVAČ

Munkavégzés helye
91 Dombühl, Nemecko
A kezdés időpontja
Azonnal
Az ajánlat hozzáadásának dátuma
2024. júl. 16.
A munkaviszony típusa
határozatlan idejű foglalkoztatás
Fizetés (bruttó)
18 EUR óránként
Üres álláshelyek száma
10

Munkahely adatai

Munkaköri leírás

Overená pracovná ponuka z portálu EURES.

Popis pracovnej ponuky:

  • práca na rozrábke bravčového mäsa
  • vykosťovanie bravčových stehien a pliecok
  • pracuje sa v jednozmennej prevádzke, od pondelka do piatka
  • pracuje sa v chladnom prostredí (od 5°C – do 10°C).

Doplňujúce informácie:

Ak potrebujete viac informácii o krajine, nájdete ich v časti Životné a pracovné podmienky v Nemecku.

Tájékoztatás a pályázati eljárásról

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS“ vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v slovenskom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.

EURES poradca: PhDr. Slavomíra Ernekerová

Email: slavomira.ernekerova@upsvr.gov.sk

Telefón: 033/ 2440 304

Felkínált előnyök

Zamestnávateľ ponúka:

  • zamestnávateľ zabezpečuje stravu (raňajky + obedy) 5,10 € za deň
  • zamestnávateľ po nástupe vybaví všetky formality (nahlásenie na zdravotnú a sociálnu poisťovňu, nahlásenie na pobyt, vybavenie daňového ID čísla) pre nového zamestnanca bezplatne
  • zamestnávateľ poskytuje asistenciu pri vybavovaní bankového účtu, rodinných prídavkov a rôznych iných formalít slovensky hovoriacim zamestnancom
  • do 18 EUR v hrubom na hodinu

Ubytovanie:

ubytovanie za úhradu - zrážkou zo mzdy (200 € za mesiac)

Munkavállalói követelmények

Szükséges végzettség

  • Alsó középfokú szakvégzettség
  • Középfokú szakvégzettség
  • Teljes középfokú szakvégzettség

További követelmények

Požiadavky:

  • prax 1 rok
  • dobrá fyzická kondícia
  • nie je potrebná znalosť nemeckého jazyka, zamestnávateľ má aj slovenských zamestnancov

Požadované vzdelanie:

stredná škola

Jazyk a úroveň ovládania:

bez znalosti jazyka

Munkaadó adatai

Vállalkozás neve

EURES

Cégjegyzékszám

52798780

Cím

Špitálska 2206/8, 81108, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovensko

Internet cím

A cég jellemzése

EURES (European Employment Services) je európska sieť služieb zamestnanosti koordinovaná ELA (Európsky orgán práce), ktorej cieľom je uľahčiť voľný pohyb pracovných síl v rámci krajín EÚ/EHP a Švajčiarska, ako aj podporovať spravodlivú pracovnú mobilitu. EURES poskytuje bezplatné služby uchádzačom, ktorí si hľadajú pracovné uplatnenie v Európe a európskym zamestnávateľom, hľadajúcim pracovnú silu v rámci týchto krajín.
EURES poradcovia poskytujú záujemcom o prácu v zahraničí informačné, poradenské a sprostredkovateľské služby. Európskym zamestnávateľom so záujmom o pracovníkov z krajín EÚ/EHP a zo Švajčiarska ponúka sieť EURES profesionálne poradenstvo a pomoc pri nábore.