Foxconn Slovakia, spol. s r.o.

Hľadáme Training Inžiniera so skúsenosťou SMT

Miesto výkonu práce
Nitriansky kraj, Slovensko
Dátum nástupu
Dohodou
Dátum pridania ponuky
16. 5. 2024 (aktualizácia 17. 5. 2024)
Druh pracovného pomeru
Pracovný pomer na neurčitý čas
Mzda (v hrubom)
1 550 € za mesiac
+ pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 18 EUR až do 180 EUR
Počet voľných pracovných miest
1

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce

Si organizačný typ? Dokážeš sa zorientovať v technickej dokumentácií? Máme pre teba skvelú príležitosť! Hľadáme Inžiniera správy technickej dokumentácie, ktorý bude zabezpečovať dôslednosť v procesoch vedenia a vytvárania dokumentácie.

Možno práve Vašou pracovnou náplňou bude:

  • vytváranie dokumentácie pre školenie a auditovanie
  • navrhovanie zlepšení v školiacom a vo výrobnom procese
  • vytváranie a aktualizácie výrobných operačných štandardov
  • vyhodnocovanie školiaceho procesu, evidencia absolvovaných školení a zrealizovaných auditov
  • plánovanie, organizovanie školenia pre zamestnancov internými školiteľmi
  • riadenie tímu školiteľov, vyhodnocovanie efektivity vzdelávania, tvorba plánov vzdelávania

Informácie o výberovom procese

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Ponúkané výhody

  • zamestnanie v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou
  • koncoročný bonus
  • tréningový a rozvojový program (interné aj externé odborné a softskills školenia, jazykové kurzy)
  • podpora zdravého životného štýlu (podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
  • aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
  • pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
  • závodné stravovanie od 1,70€
  • príspevok na dopravu od 18€ do 180€
  • náborová prémia do výšky 600€
  • životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • odmena za odpracované roky
  • príspevky pri životných udalostiach ( narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
  • príspevok pre školopovinné deti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • Úplné stredné odborné vzdelanie
  • Vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
  • Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Jazyky

  • Anglický - Pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky

  • MS Excel na pokročilej úrovni
  • anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
  • skúsenosť vo výrobnom prostredí
  • technické myslenie, organizačné a komunikačné zručnosti
  • skúsenosť s SMT technológiou (výhodou)
  • komunikatívnosť
  • samostatnosť

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno

IČO

35683724

Adresa

Dolné Hony 29, 94901, Nitra, Slovensko

Internetová stránka

Charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Foxconn Slovakia, člen skupiny Foxconn Technology Group patrí medzi svetových lídrov v oblasti elektrotechnickej výroby a IT riešení.
Objemom výroby rovnako ako počtom zamestnancom patrí medzi stabilné a dominantné spoločnosti na Slovensku.
Nitriansky výrobný závod je zameraný na výrobu LCD televízorov a je vybavený špičkovou a najmodernejšou technológiou.
Jedným z hlavných zámerov spoločnosti je zabezpečiť výrobný proces a výrobky, ktoré nemajú negatívny vplyv na životné prostredie.

Kontaktná osoba

Lenka Gálová
E-mail: Poslať životopis