Telefonista/ka
Miesto výkonu práce
Slovensko
Home office
Dátum nástupu
Ihneď
Dátum pridania ponuky
12. 6. 2024
Druh pracovného pomeru
Práca na živnosť
Mzda (v hrubom)
od 700 € do 900 € za mesiac
Príspevok 20€ mesačne na používanie vlastného mobilného telefónu
Počet voľných pracovných miest
3

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce

Radi komunikujete s ľuďmi a máte obchodného ducha? Hľadáme spoľahlivého telefonistu, ktorý bude pracovať na home office a bude vykonávať cold call – telefonické oslovovanie potenciálnych zákazníkov, ktorí ešte neprejavili záujem o naše produkty alebo služby. Vašou úlohou bude predstaviť im našu ponuku, odpovedať na ich otázky a motivovať ich k spolupráci s nami.

Čo bude náplňou Tvojej práce:

  • Aktívna telefonická komunikácia s našimi potenciálnymi zákazníkmi (cold call)
  • Dohodnutie osobných stretnutí pre obchodných manažérov s našimi stálymi a existujúcimi zákazníkmi
  • Poskytovanie poradenstva o produktoch a službách a aktuálnych novinkách
  • Získavanie nových zákazníkov
  • Telefonické prieskumy
  • Práca s CRM systémom – zaznamenávanie informácií a sledovanie komunikácie so zákazníkmi
  • Reportovanie výsledkov práce

Informácie o výberovom procese

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom možnosti "Poslať životopis".

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky.

Za pochopenie ďakujeme.

Pracovný režim

Jednozmenný pracovný režim

Pracovné miesto vhodné aj pre

  • Absolventa
  • Rodiča na rodičovskej dovolenke

Ponúkané výhody

  • mimoriadne odmeny za pracovné výkony
  • predaj firemných výrobkov alebo služieb so zľavou
  • flexibilný pracovný čas
  • Tréning komunikačných zručností a rozvoj v oblasti predaja
  • Možnosť pracovať z pohodlia domova
  • Jasne zadané úlohy a ciele
  • Spoločné teambuildingové aktivity, firemné akcie a školenia
  • Telefonovanie prostredníctvom software spoločnosti Daktela
  • Stabilný mesačný príjem a motivujúce odmeny na základe úspešnosti
  • Mladý a dynamický kolektív
  • Prácu na živnosť
  • Zvýhodnené poistenie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
  • Uvoľnená a priateľská atmosféra
  • Účasť na konferenciách a tímových aktivitách
  • Kariérny rast v rozvíjajúcej sa a inovatívnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • Úplné stredné odborné vzdelanie
  • Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
  • Vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
  • Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
  • Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa
Oblasť vzdelávania: ekonomika a organizácia, obchod a služby

Dĺžka praxe

Aspoň 1 rok

Jazyky

  • Slovenský - Vysoká: C1 a C2

Digitálne zručnosti

  • Microsoft Word - Pokročilá
  • Microsoft Excel - Pokročilá
  • Trello - Elementárna
  • Internet - Vysoká

Všeobecné spôsobilosti a predpoklady

  • Analytické myslenie
  • Analyzovanie a riešenie problémov
  • Asertivita
  • Komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • Komunikatívnosť
  • Kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • Samostatnosť
  • Spoľahlivosť

Ďalšie požiadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Skúsenosti s cold call podmienkou
  • Schopnosť pracovať samostatne a efektívne z home office
  • Znalosť práce s CRM systémami
  • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Proaktívny prístup a obchodné myslenie
  • Spoľahlivosť a zodpovednosť
  • Pozitívne naladený prístup k práci a k ľuďom
  • Príjemné vystupovanie
  • Vytrvalý prístup k práci
  • Používanie vlastného mobilného telefónu a telefónneho čísla

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno

Martin Bestvina, s. r. o.

IČO

36749354

Adresa

Uzbecká 25107/10C, 821 07, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovensko

Internetová stránka

Charakteristika spoločnosti

Lemonsai je dynamická spoločnosť zameraná na poskytovanie prvotriedneho finančného poradenstva. Ako tím skúsených odborníkov pokrývame celé spektrum financií – od poistenia, cez investície, až po hypotekárne úvery. Vďaka našim concierge službám, ktoré sa tešia rastúcej obľube, hľadáme nových členov do nášho kolektívu. Ponúkame priestor pre rozvoj v administratíve a obchode.
Staň sa súčasťou inovatívneho prostredia, kde finančné služby podávame s ľahkosťou a šarmom. Hľadáme motivovaných kolegov, ktorí majú chuť rásť a učiť sa v dynamickom odvetví. Ponúkame možnosť rozvoja a kariérneho postupu, flexibilný pracovný čas a atraktívne finančné ohodnotenie.
Ak si proaktívny, máš zmysel pre detail a chceš byť súčasťou tímu, ktorý mení pohľad na finančné poradenstvo, neváhaj a pridaj sa k nám! Očakávame tvoju kreativitu, zanietenosť a túžbu po úspechu. Pošli nám svoj životopis a staň sa časťou tímu, kde každý deň prináša nové výzvy a príležitosti. Lemonsai – finančné poradenstvo s ľahkosťou!

Kontaktná osoba