EURES

SPRACOVANIE RÝB

Miesto výkonu práce
Nórsko
InnovaMar on Frøya, Trøndelag
Dátum nástupu
Dohodou
Dátum pridania ponuky
28. 6. 2024
Druh pracovného pomeru
Pracovný pomer na neurčitý čas
Mzda (v hrubom)
18,20 € za hodinu
207.78 NOK
Počet voľných pracovných miest
50

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce

Overená pracovná ponuka z portálu EURES.

SalMar je jedným z najväčších a najefektívnejších producentov chovaného lososa na svete. Od svojho založenia v roku 1991 sa SalMar rozvinul na vertikálne integrovaný podnik akvakultúry, ktorého produkcia siaha od ikier/rybiek až po predaj hotových produktov. SalMar má významnú zberovú a spracovateľskú činnosť lokálne v Nórsku a má hlavné sídlo na Frøya v Trøndelagu.

Prečo si vybrať práve SalMar?

Pripojte sa k rôznorodému tímu, ktorý zastupuje viac ako 30 národností z celého sveta. Nie sme len spoločnosť; sme prosperujúca komunita poháňaná inováciami a spoluprácou. Ak ste oddaný tímový hráč, vynikáte v efektívnych pracovných postupoch a ste motivovaný dosahovaním výnimočných výsledkov, toto je vaša príležitosť zažiariť.

Ako produkčný pracovník v InnovaMar budete v centre našich operácií a budete prispievať k výlovu a spracovaniu prémiových lososov. Vaša práca bude zahŕňať rôzne úlohy vrátane ručného rezania, balenia, triedenia a prípravy. Zažijete striedanie denných a večerných zmien, čím obohatíte rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.

Normálne pracujete 36,5 hodiny týždenne, ale to sa mení na týždennej báze. Garantujeme minimálne 30 hodín v týždni. Pracuje sa na zmeny, takže každý druhý týždeň striedate dennú a večernú zmenu. Miesto výkonu práce je InnovaMar na Frøya, Trøndelag.

SalMar AS je viazaný kolektívnou zmluvou medzi Norwegian Seafood Federation a NNN (zamestnanecký zväz). Mzda je založená na sadzbách kolektívnej zmluvy a miestnych dodatkoch a následne je regulovaná prostredníctvom miestnych a centrálnych mzdových rokovaní.

V rámci stabilnej pracovnej sily uprednostňujeme kandidátov, ktorí chcú u nás zotrvať dlhodobo alebo natrvalo.

Informácie o výberovom procese

Posledný termín na prihlásenie: 21.7.2024

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, registrujte sa na stránke zamestnávateľa Salmar ASA | Join Our Winning Team at SalMar – Production Worker at InnovaMar Fish Factory (reachmee.com)

EURES poradca: Jana Maňková

Email: jana.mankova@upsvr.gov.sk

Telefón: 051/2440234

Pracovné miesto vhodné aj pre

  • Absolventa

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • Základné vzdelanie

Jazyky

  • Anglický - Elementárna: A1 a A2

Ďalšie požiadavky

  • Skúsenosti s prácou pri spracovaní lososov alebo inej výroby potravín sú výhodou, nie však nutnosťou
  • Dobré komunikačné schopnosti – vyžaduje sa dobrá znalosť anglického jazyka
  • spolupráca je kľúčová – vážime si jednotlivcov, ktorým sa darí v tímovom prostredí
  • Platná previerka od nórskych úradov civilného letectva (môžeme vám pomôcť)
  • Osobná charakteristika: Buďte základným kameňom spoľahlivosti a dochvíľnosti. Osvojte si silnú pracovnú etiku, ktorá vás odlišuje. Prispôsobivosť je vaše druhé meno – flexibilita je nevyhnutná. Ukážte zodpovednosť vo všetkých svojich podnikoch. Vneste do svojho pracovného prostredia pozitivitu a nadšenie.

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno

EURES

IČO

52798780

Adresa

J.Kollára 2014/13, 915 01, Nové Mesto nad Váhom, Slovensko

Internetová stránka

Charakteristika spoločnosti

EURES (European Employment Services) je európska sieť služieb zamestnanosti koordinovaná ELA (Európsky orgán práce), ktorej cieľom je uľahčiť voľný pohyb pracovných síl v rámci krajín EÚ/EHP a Švajčiarska, ako aj podporovať spravodlivú pracovnú mobilitu. EURES poskytuje bezplatné služby uchádzačom, ktorí si hľadajú pracovné uplatnenie v Európe a európskym zamestnávateľom, hľadajúcim pracovnú silu v rámci týchto krajín.
EURES poradcovia poskytujú záujemcom o prácu v zahraničí informačné, poradenské a sprostredkovateľské služby. Európskym zamestnávateľom so záujmom o pracovníkov z krajín EÚ/EHP a zo Švajčiarska ponúka sieť EURES profesionálne poradenstvo a pomoc pri nábore.

Podobná pracovná ponuka

EURES

Sankt Johann in Tirol
2 000 € za mesiac
Pridané 25. 6. 2024