EURES

ELEKTROINŽINIER

Miesto výkonu práce
09 Annaberg-Buchholz, Nemecko
Erzgebirge
Dátum nástupu
Dohodou
Dátum pridania ponuky
3. 7. 2024
Druh pracovného pomeru
Pracovný pomer na neurčitý čas
Mzda (v hrubom)
4 000 € za mesiac
Počet voľných pracovných miest
2

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce

Overená pracovná ponuka z portálu EURES.

  • plánovanie a výstavba rozvádzačov, riadiacej a automatizačnej techniky
  • kreslenie schém zapojenia a montážnych výkresov WSCAD alebo EPLAN a CAD
  • kalkulácia, najmä paušálnych súm na projekty po funkčnom výberovom konaní
  • uvedenie automatizačných systémov do prevádzky v montážnej oblasti zákazníka
  • včasné zaťaženie staveniska správnym materiálom
  • vyžiadanie materiálu zo skladu alebo dodávateľa v súlade s objednávkou
  • spracovanie materiálu podľa objednávky
  • kvalifikované obsadenie všetkých odborných pracovných pozícií vo svojej oblasti
  • školenie, vzdelávanie a ďalšie vzdelávanie svojich zamestnancov

Toto je súčasť každodennej pracovnej rutiny:

  • účasť na pracovnom a plánovanom stretnutí so supervízorom
  • prevzatie naplánovanej práce so všetkými dokumentmi pre jeho pracovnú oblasť ako napr. výkresy a plány, sprievodné dokumenty, cieľové časy, termíny a zoznamy materiálov
  • plánovanie zamestnancov v procese montáže
  • odovzdanie pracovných dokumentov montérom
  • zabezpečenie materiálu na pracovisku, v prípade potreby koordinácia s ostatnými staveniskami, aby sa predišlo prestojom a včasné upovedomenie dopravného personálu na zostavenie
  • poskytnutie potrebného pomocného materiálu
  • priebežné testovanie a kontrola počas montáže
  • monitorovanie cieľových časov a termínov
  • vydávanie pokynov na zmeny v procese montáže, najmä v prípade nadmernej alebo zníženej spotreby
  • kontrola dodaného materiálu, či spĺňa požiadavky podľa špecifikácie, v prípade potreby nahlásiť vedúcemu práce
  • kontrola spotreby materiálu
  • účasť na realizácii špeciálnych úloh kvality

Doplňujúce informácie:

Otvorené, srdečné a pohostinné – to sú Krušné hory na hraniciach s Českou republikou. V tomto atraktívnom regióne sa ľahko žije a pracuje. Naše malé a stredné firmy ponúkajú atraktívne pracovné miesta pre prisťahovalcov z Nemecka a zahraničia s dobrými možnosťami rozvoja. Zistite viac v článku Nemecko – Erzgebirge – Možnosti pre pracovníkov zo Slovenska.

Ak potrebujete viac informácií o krajine, nájdete ich v časti Životné a pracovné podmienky – Nemecko.

Informácie o výberovom procese

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS”, vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v nemeckom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.

EURES poradca: Ing. Oľga Matochová

Email: olga.matochova@upsvr.gov.sk

Telefón: 042/ 2440 303

Ponúkané výhody

Zamestnávateľ ponúka:

  • zamestnávateľ pomáha pri hľadaní ubytovania (lacné bývanie v blízkom okolí) a poskytuje kontaktnú osobu vo firme
  • vzrušujúca a rôznorodá práca v skvelom tíme
  • kvalifikačné príležitosti
  • nadpriemerné mzdy
  • dôchodok financovaný zamestnávateľom
  • firemné auto
  • laptop na osobné použitie
  • mobilný telefón na súkromné ​​použitie

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
  • Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Jazyky

  • Nemecký - Pokročilá: B1 a B2

Vodičské oprávnenie

  • Skupina B

Ďalšie požiadavky

Požiadavky:

  • vedomosti a zručnosti
  • pokročilé znalosti v oblasti: automatizačnej techniky, automatizácie procesov, aplikovania systémov CAD (Computer Aided Design), CAD aplikácii WSCAD, CAD/CAE aplikácii EPLAN, projektového manažmentu, obvodovej technológii
  • organizačné schopnosti
  • schopnosť pracovať v tíme
  • cieľavedomosť/orientácia na výsledok
  • spoľahlivosť
  • vodičský preukaz B – absolútne potrebný

Požadované vzdelanie:

vysoká škola

Jazyk a úroveň ovládania:

nemecký - B1 Samostatný používateľ

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno

EURES

IČO

52798780

Adresa

J.Kollára 2014/13, 915 01, Nové Mesto nad Váhom, Slovensko

Internetová stránka

Charakteristika spoločnosti

EURES (European Employment Services) je európska sieť služieb zamestnanosti koordinovaná ELA (Európsky orgán práce), ktorej cieľom je uľahčiť voľný pohyb pracovných síl v rámci krajín EÚ/EHP a Švajčiarska, ako aj podporovať spravodlivú pracovnú mobilitu. EURES poskytuje bezplatné služby uchádzačom, ktorí si hľadajú pracovné uplatnenie v Európe a európskym zamestnávateľom, hľadajúcim pracovnú silu v rámci týchto krajín.
EURES poradcovia poskytujú záujemcom o prácu v zahraničí informačné, poradenské a sprostredkovateľské služby. Európskym zamestnávateľom so záujmom o pracovníkov z krajín EÚ/EHP a zo Švajčiarska ponúka sieť EURES profesionálne poradenstvo a pomoc pri nábore.