EURES

MONTÉR SPRINKLEROV

Miesto výkonu práce
Nemecko
Dátum nástupu
Ihneď
Dátum pridania ponuky
16. 7. 2024
Druh pracovného pomeru
Pracovný pomer na neurčitý čas
Mzda (v hrubom)
od 2 800 € do 3 400 € za mesiac
Počet voľných pracovných miest
6

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce

Overená pracovná ponuka z portálu EURES.

Popis pracovnej ponuky:

Hľadáme montérov na montážne práce stabilných hasiacich zariadení (sprinklerov) v celom Nemecku. Potrebné sú skúsenosti s montážou sprinklerov a výhodou sú skúsenosti s prácami vo výškach.

Väčšinou sa pracuje vo dvojici, takže ak máš známeho, ktorý hľadá prácu môžete ísť pracovať spolu. Vo dvojici je potrebné, aby sa min. jeden z vás vedel dohovoriť nemecky ohľadne práce a mal auto.

Doplňujúce informácie:

Ak potrebujete viac informácií o krajine, nájdete ich v časti Životné a pracovné podmienky – Nemecko.

Informácie o výberovom procese

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS”, vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v nemeckom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.

EURES poradca: Ing. Oľga Matochová

Email: olga.matochova@upsvr.gov.sk

Telefón: 042/ 2440 303

Ponúkané výhody

  • zabezpečené ubytovanie

Zamestnávateľ ponúka:

  • nástupné platové podmienky od 2 800 – 3 400,- EUR/mes./brutto (závisí od skúseností)
  • práca na nemeckú pracovnú zmluvu
  • práca na dobu neurčitú
  • platená dovolenka 24 – 30 dní za rok
  • dovolenkové a vianočné prémie
  • asistencia českého a slovenského koordinátora
  • sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
  • zálohy v prípade potreby každý týždeň
  • pracovné oblečenie
  • kvalitné pracovné náradie
  • po zapracovaní možnosť služobného auta

Ubytovanie:

platené ubytovanie aj počas víkendov a sviatkov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • Nižšie stredné odborné vzdelanie
  • Stredné odborné vzdelanie
  • Úplné stredné odborné vzdelanie
  • Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Jazyky

  • Nemecký - Pokročilá: B1 a B2

Vodičské oprávnenie

  • Skupina B

Ďalšie požiadavky

Požiadavky:

  • vzdelanie v odbore inštalatér alebo mechanik alebo zámočník
  • prax s montážami stabilných hasiacich zariadení – sprinklerov -alebo montáž potrubí, inštalatérska práca, zámočník
  • SCHOPNOSŤ DOHOVORIŤ SA PO NEMECKY (B1)!!! – vo dvojici sa aspoň jeden musí dohovoriť ohľadom práce v nemeckom jazyku
  • samostatnosť
  • spoľahlivosť
  • vodičský preukaz – B

Požadované vzdelanie:

stredná škola

Jazyk a úroveň ovládania:

nemecký - B1 Samostatný používateľ

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno

EURES

IČO

52798780

Adresa

Špitálska 2206/8, 81108, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovensko

Internetová stránka

Charakteristika spoločnosti

EURES (European Employment Services) je európska sieť služieb zamestnanosti koordinovaná ELA (Európsky orgán práce), ktorej cieľom je uľahčiť voľný pohyb pracovných síl v rámci krajín EÚ/EHP a Švajčiarska, ako aj podporovať spravodlivú pracovnú mobilitu. EURES poskytuje bezplatné služby uchádzačom, ktorí si hľadajú pracovné uplatnenie v Európe a európskym zamestnávateľom, hľadajúcim pracovnú silu v rámci týchto krajín.
EURES poradcovia poskytujú záujemcom o prácu v zahraničí informačné, poradenské a sprostredkovateľské služby. Európskym zamestnávateľom so záujmom o pracovníkov z krajín EÚ/EHP a zo Švajčiarska ponúka sieť EURES profesionálne poradenstvo a pomoc pri nábore.